Otomobil Finansmanı Ziraat Bankası'ndan! 60 Ay Vadeli ve Düşük Faizli Taşıt Kredisi Kampanyası!

Sıfır kilometre ve ikinci el otomobil almak isteyen vatandaşlar için Ziraat Bankası'nda 60 ay vadeli ve düşük faizli taşıt kredisi veriliyor. Ziraat Bankası taşıt kredisi şartları nelerdir? Ziraat Bankası taşıt kredisi güncel faiz oranı yüzde kaçtır?

Otomobil Finansmanı Ziraat Bankası'ndan! 60 Ay Vadeli ve Düşük Faizli Taşıt Kredisi Kampanyası!
17 Ekim 2020 - 21:00

Sıfır kilometre ve ikinci el otomobil satın almak isteyen vatandaşlara aradıkları finansman desteği Ziraat Bankası tarafından veriliyor. Taşıt kredisi için Ziraat Bankası'na başvuran müşterilere bu kredi ürününde aylık yüzde 1,30 kredi faizi uygulanıyor. Bunun yanında müşteriler ikinci el otomobil satın almak için 5 yaşa kadar olan araçlarda taşıt kredisi kullanabiliyorlar.peki Ziraat Bankası taşıt kredisi şartları nelerdir? ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?Ziraat Bankası'nın otomobil satın almak isteyen müşterileri için hazırladığı kredi ürünü olan taşıt kredisinin şartları belli oldu. Buna göre müşteriler sıfır kilometre ve 5 yaşa kadar olan ikinci el otomobiller için taşıt kredisi kullanabiliyorlar. Bu kredilerde müşterile 60 aya kadar vade imkanı tanınıyor. Taşıt kredisi işlemlerinde satın alınacak otomobilin araç rehni teminat olarak alınmaktadır. Ayrıca müşteriler hayat sigortası ve kasko gibi ürünleri de kullanabiliyorlar.

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ BAŞVURUSUNDA HANGİ BELGELER İSTENMEKTEDİR?

-Taşıt kredisi başvuru formu
-Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ve pasaport fotokopisi
-Gelir belgesi


-Serbest meslek mensuplarının bağlı oldukları meslek kuruluşundan alınan üyelik belgesinin fotokopisiZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası'ndan taşıt kredisi kullanmak isteyen müşteriler başvurularını çeşitli kanallardan yapabiliyorlar. Bu başvurular banka şubelerinden, internet bankacılığından, mobil uygulamadan, ATM üzerinden ve çağrı merkezi aracılığı ile yapılabilmektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum