Bursa'nın Orhangazi'de meydana gelen trafik kazasında öğrenci ve öğretmenlerin bulunduğu otobüsün önünde ilerleyen kamyona çarpması sonucu 24 kişi yaralandı.

Gözden kaçırmayın

Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı! Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı!

Can kaybının yaşanmadığı, 24 kişinin yaralandığı trafik kazası Bursa Orhangazi'de yaşandı. 

Gelen bilgiler göre 56 yaşındaki Osman M.'nin kullandığı ve içerisinde 47 öğrenci ile 4 öğretmenin bulunduğu otobüs yolda seyir halindeyken, dikkatsizlik sonucu önünde ilerleyen 45 yaşındaki Turan K'nin kullandığı kamyona çarptı.

24 öğrenci yaralandı

Çevredekilerin haber vermesiyle birlikte olay yerine çok sayıda kurtarma ve 112 sağlık personeli yönlendirildi. Kısa süre içinde olay yerine gelen ekipler otobüste bulunan 24 öğrencinin çeşitli yerlerinden yaralandığını belirledi. İlk müdahaleleri olay yerinde yapılan yaralılar, ambulanslarla Orhangazi ve Gemlik Devlet hastanelerine götürüldü.

Kaymakam ve Emniyet Müdürü kaza bölgesine geldi

Kaza ile ilgili olaran inceleme başlatılırken, Orhangazi Kaymakamı Süleyman Özçakıcı ve Emniyet Müdürü Nail Dalsar kaza bölgesine giderek öğrencilerin sağlık durumuyla ilgili bilgi aldı.

Öte yandan kaza yapan otobüsün Muğla'nın Bodrum ilçesi ve İzmir'de eğitim gören 47 lise öğrencisi ile 4 öğretmeni Bolu'da bir etkinliğe götürdüğü öğrenildi.