Bu gece gerçekleşecek olan Oscar Ödül Töreni sonrası yapılan After Parti'ye Türk yemekleri damga vuracak. Dünyaca ünlü şef Wolfgang Puck bu yıl menüde 'Karadeniz pidesi' ve 'Kaymaklı Kayısı Tatlısı'na yer verdi!

Tüm dünyanın merakla takip ettiği Akademi Ödülleri yani bilinen adıyla Oscar'lar bu gece bu senenin sahiplerini bulacak.

Bu yıl 94. sü gerçekleşecek olan Akademi Ödülleri bu gece 20220 sahiplerini buluyor. Dünyayı kasıp kavuran Koronavirüs Pandemisi nedeniyle son 3 senedir sunucusuz yapılan Oscar Ödül Töreni bu sene Amy Schumer, Regina Hall ve Wanda Sykes sunumuyla gerçekleşecek.

Oscar Ödül Töreni 2022 ne zaman? Oscar Ödül Töreni 2022 hangi kanalda yayınlanacak? 2022 Oscar Ödül töreni saat kaçta?

Dünyanın en prstijli sinema ödülleri olarak kabul edilen Akademi Ödülleri bu yıl da Los Angeles'te yapılacak. 

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

Oscar Ödülleri 2022 bu sene 27 Mart'ı 28 Mart'a bağlayan yani bu gece düzenlenecek. Tören Türkiye saatiyle 28 Mart 03:00'te başlayacak. 

94. Oscar Ödül Töreni Türkiye'den TRT 2 ekranlarından canlı olarak izlenebilecek. 

Oscar Töreni'nin after partisine ise Türk yemekleri damga vuracak!

Dünyaca ünlü şef Wolfgang Puck, Oscar Ödülleri 2022 sonrası gerçekleştirilecek After Partisi'nin menüsünde 'Karadeniz pidesi' ve 'Kaymaklı Kayısı Tatlısı' gibi Türk yemeklerine yer verecek!