Sosyal medyada başlayan "Help Turkey" yardım kampanyası sonrasında ünlü sanatçılar Şehrazat İle Farah Zeynep Abdullah Sosyal Medyada Birbirine Girdi. Şehrazat,Farah Zeynep Abdullah'a sen kimsin dedi.

Sosyal Medya platformu twitter üzerinden , Türkiye'de ortaya çıkan yangınlara dünyanın dikkatini çekmek amacıyla başlatılan "Help Turkey" yardım kampanyası sonrası ortam iyice gerildi. Türkiye'yi aciz gösterdiler diye kızan insanlar kadar, yangınlarda geç kaldık acil yardım gelmeli diyen insanlarda var. Bunun son örneği iki ünlü sanahçı Şehrazat İle Farah Zeynep Abdullah arasında yaşandı.

Şehrazat İle Farah Zeynep Abdullah Twitter'da Kavga Etti!

"Help Turkey" paylaşımlarını eleştiren Şehrazat; "Ağrıma gitti bu yurtdışı yardım çağrısıÜzgün suratÜlkem Vatanım Bu Acziyete düşecek ülke değildiTürkiye BayrağıOnun için o yardımları paylaşmayacağım" diye twit attıktan sonra bir takipçisine itafen " Sizi bilmem ama ben Onurum için yaşıyorum evet!" diye yazınca,Farah Zeynep Abdullah;" Hayvanlar, doğa perişan.. onur için yaşamak ne alaka" cevap verdi ve ortalık karıştı. İşte O yazışmalar...

twitterkavga

twitterkavga2