Ordu'da yaşanan olayda, İbrahim Pişkin isimli cani koca, kendisinden boşanmak isteyen eşi Selime Pişkin'i yolda yürüdüğü esnada araç ile ezerek öldürdü.

Bir kadın cinayeti haberi de bugün Ordu'dan geldi. Gelen bilgilere göre, Ordu Korgan ilçesinde yaşayan Pişkin çifti arasında şiddetli geçimsizlik başlayınca, Selime Pişkin eşi İbrahim Pişkin'den boşanmak istediğini dile getirdi. 

Araçtan inip tekmelemeye devam etti

Bu durumu kabul etmeyen öfkeli koca eşi Selime Pişkin'in yolda  çocuklarıyla birlikte yürürken kendisine ait ticari taksiyle kasten çarptı. Otomobil altında kalan talihsiz kadın ağır yaralandı. Sonrasında araçtan inen cani koca, kadını yerde tekmeledi. Olayı gören çevredeki vatandaşlar hemen yardıma koşarken, durumu polise ihbar etti.Bu sırada çevredeki vatandaşlar, müdahale ettiği saldırganı linç etmeye çalıştı.

Tüm müdahalelere kurtarılamadı

Gözden kaçırmayın

Zekeriya Beyaz Kimdir? Öldü Mü? Neden Öldü? Ne Hastasıydı? Hastalığı Neydi? Serveti Ne Kadar? Evli Miydi? Zekeriya Beyaz Kimdir? Öldü Mü? Neden Öldü? Ne Hastasıydı? Hastalığı Neydi? Serveti Ne Kadar? Evli Miydi?

Ekipler kısa süre içinde olay yerine ulaştı ve talihsiz kadın yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla Korgan Devlet Hastanesine kaldırılan kadın, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.Olayın ardından İbrahim Pişkin, polis ekipler tarafından karakola alındı