Ünlü oyuncu Aslı Enver yeni bir aşka yelken açtı! Murat Boz ile ayrılığı sonrası kalbini kapatan Aslı Enver iş adamı Önder Öztarhan ile birlikteliğe adım attı!

Aslı Enver'in bir süredir iş insanı Önder Öztarhan'la birlikte olduğu ortaya çıktı. Aslı Enver ve Önder Öztarhan'ın ortak arkadaşları aracılığı ile tanıştığı öğrenildi.  

Önder Öztarhan'ın daha önce adı 20 yaş küçük Melissa Maccarone ile anılmıştı.

Peki Önder Öztarhan kimdir? Önder Öztarhan nereli? Önder Öztarhan kaç yaşında? Önder Öztarhan mesleği ne? Önder Öztarhan kimin oğlu? 

Önder Öztarhan Kimdir?

Ahmet Önder Öztarhan 1972 yılında İstanbul’da doğdu. Orta ve Lise eğitimini Şişli Terakki Lisesi’nde sürdürdü. Daha sonra University of Massachusetts Amherst’de okudu. Daha sonra aynı üniversitede asistanlık yaptı.

1996 yılında Vepa Kozmetik’te ürün müdürü olarak işe başladı. 2004’te iki yıl süreyle Vepa Group perakende başkanlığı görevini yürüttü. 2006 yılından beri Vepa Group yönetim kurulu başkanlığını sürdürüyor. 

Vepa Group’a New Balance markasıyla “yılın en başarılı distributörü” ödülünü getirdi.

Shiseido Group Şirketi ile Türkiye kozmetik pazarına ortak girişim platformunu oluşturdu.

Birleşmiş Markalar Derneği’nde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı. 

Tescilli Markalar Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği görevini aldı..

Kadın Giyim, Aksesuar ve Ayakkabı Sektöründe dünya markalarının (BCBG ve LIU JO) Türkiye distribütörüdür.

Kızlarının annesi Nazlı Keçili'den 2014 yılında boşanmıştır. Cem Boyner'in Bilgün Sazak'tan olan ikizlerinden Elif Boyner ile bir dönem aşk yaşamıştır.