İlişki terapistlerinden önemli öneri! Bekaretinizin durumunu sakın anlatmayın! Önceki ilişkinizi sakın anlatmayın! Yoksa....

İlişki durumlarında en önemli şeylerden biri dürüstlük ama nereye kadar olmalı?

İlişki terapistleri bir ilişikde en can alıcı noktaya dikkat çekti! Terapistler özellikle önceki ilişkilerin anlatılmaması konusunda uyarılarda bulundu. 

Dürüstlük adına kadınların anlattığı önceki ilişkileri özellikle bizim gibi toplumlarda büyük sorun oluşturuyor. Önceki ilişkinizi anlattığınızda ilk başlarda tepki gösterilmeyip hatta oturup dinlense de anlayışla karşılansa bile daha sonra en ufak tartışmada sürkli olarak yüzünüze vurulacak.

Evlilik ve ilişki terapisti Selin Karacehennem konuyla ilgili olarak açıklama yaptı.

Programda bir takipçisi Selin Karacehennem'e "Kocamla evlenmeden önce yaşadığım ilişkiyi kocama anlattım, benden duysun, başkasından duymasını istemedim. Her kavgada bu durumu başıma kakıyor. Ne söylemeliyim ki bunu artık ağzına dolamasın" diye sordu.

Gözden kaçırmayın

Koronavirüsü test eden maske geliştirildi! Koronavirüsü test eden maske geliştirildi!

Karacehennem bu soruya sinirlenerek "Her dakika size ne diyorum. Sakın anlatmayın! Duyduğu zaman konuşsun. Hayır diyeceksin daima. 'Seninle tanışacağımı bilseydim kimseyle görüşmezdim.. Ufak şeyler yaşadık, o kadar' dersin. Senden sonrası önemli. Senden sonra herhangi bir şey yaptım mı? Ama hayatımda kimse yokken tanımaya çalıştım. Lütfen bu konuyu gündeme taşıyarak münasebetimizi bozmayalım" diye yanıt verdi.