Fox Tv'nin bu sezon başarılı işlerinden biri olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde ayrılıklar peş peş geldi! Dizi reytinglerde düşüş yaşayınca final kararı çıktı.

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Yiğit Kirazcı, Sarp Akkaya, Gökçe Eyüboğlu gibi isimlerin yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde dün akşam Yıldırım karakterini ölümü seyirciden tepki almıştı. 

Seyirciler daha Yiğit Kirazcı'nın diziden ayrılmasını kabul edememişken bir ayrılık haberi daha geldi.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Sergen karakterine hayat veren Sarp Akkaya da diziden ayrılıyor.

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Salı akşamları eğlenceli ve tera köşeli bölümleri ile ekranlarda özlenen kaliteyi getiren Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde reyting sonuçları iyi gelmedi. Dün akşam Kanal D'de yeni dizi Üç Kız Kardeş ve Show TV de Baba dizileri bol dramı ile Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin sonu oldu.

Dün akşam reytinglerde Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Total de 15. Olabilirken AB de 5. Sırada yer bulabildi. Dizid3 Yiğit Kirazcı'nın ayrılık sahnesi bile beklenen reytinglerin altında kaldı. Türk izleyicisi yine seçimini klasik bol acitasyondan yana yaptı. 

İngiliz The Split uyarlaması Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin bu reytinglerle risk potasına girdiği görüldü. Kanalın dizinin üzerini çoktan çizdiği ancak son haftalarda ki grafiğine bakarak değerlendirme yapacağı öğrenildi. 

Dün akşam Yiğit Kirazcı'nın performansi damga vururken Yıldırım karakterinin ölüm sahnesi izleyenleri derinden sarstı. Gelen haberlere göre dizinin Sergen'i Sarp Akkaya da diziden ayrılacak. Orjina yapımda ise bu ayrılıklar yaşanmıyor. Yiğit Kirazcı'nın diziden neden ayrıldığını yada çıkarıldığı merak konusu oldu.