Yine bir set kavgası! Reyting rekortmeni dizide başrol oyuncuları birbirine girdi. Erkek başrol oyuncuları yine yumruklarını konuşturdu. Yapımcı bu sefer illah etti!

Ekranlarda yeni diziler birbiri ardına başlarken reyting rekortmeni diziler sezon sayısında rekora koşuyor. Ancak sette aile ortamının yerini artık yurmuklara bıraktığı görülüyor..

ATV ekranlarında seyirci ile buluşan ve bu 4. sezonu ile ekranlarda kendisine hala yer bulabilen Bir Zamanlar Çukurova setinde olay kavga! 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu sezon ardı ardına başrol oyuncularının ayrılığı ile gündeme geldi. Dizide başrol olarak sadece Hilal Altınbilek kalmış ve ayrılan oyuncuların yerine yeni yıldız isimler gelmişti. Geçen sezonda sette sürekli kavgaları ile gündeme gelen Bir Zamanlar Çukurova setinde eski başroller ayrılasada kavgalar devam etti.

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Vahide Perçin'in ardından dizide Uğur Güneş'te ayrılmış Güneş'in ayrılma sebebi olarak Kerem Alışık ve Hilal Altıbilek ile tartışma yaşadı öğrenilmişti. Çok geçmeden Murat Ünalmış ile Kerem Alışık'ın da kavga ettiği haberleri ortaya çıkmış ve ikilinin kavgası hatta davalık olmuştu. Ünalmış'ta diziden ayrılmış ve ayrılır ayrılmaz aralarının bozuk olduğu öğrenilen Hilal Altınbilek ile takipleşmeyi bırakmışlardı. Dizide ayrılıklar bitmemiş Kerem Alışık'ta ayrılmış daha sonra diziden Selin Yeninci ve Selin Genç de diziden ayrılmışlardı. Diziye yeni dahil olan Nazan Kesal'da setteki gerginlikten dolayı diziden ayrılmıştı.

Dizide daha sonra Furkan Palalı ve bu sezon da İbrahim Çelikkol dahil edilmişti. Gelen son haberlere göre de İbrahim Çelikkol ve Furkan Palalı birbirine giren yeni isimler oldu. İddialara göre İbrahim Çelikkol'un sete sürekli olarak geç gelmesi ve ekibi bekletmesi Furkan Palalı'yı çileden çıkarttı ve ikili sözlü olarak laf dalaşına girdi. Bu sözler daha sonra yumruklaşöaya döndü ve Palalı ilk uçakla İstanbul'a gitti ve soluğu yapımcının yanında aldı. Dizinin yapımcıları Timur Savcı ve Burak Sağyaşar ikili zorla ikna etmiş ve şimdilik barıştırmış. Ancak dizinin sürekli olarak set kavgaları ile gündeme gelmesi dikkat çekti.