ATV'de yıllardır kayıpları bulan, cinayetleri çözen, ağızları açık bırakan olayları ortaya çıkartan Müge Anlı canlı yayında yine telefonlarını tanımadığı kişilere dağıtanlara çıkıştı! Müge Anlı'yı masadan attılar!

Atv'de yıllardır porgam yapan Müge Anlı fırtınası devam ediyor. Sosyal  medyanın da yayılmasıyla Müge Anlı özellikle Twitter'a bolca malzeme veriyordu. Reynting rekorları kıran Müge Anlı'ya bu sene bu nedenle her kanal ikişer rakip çıkarmıştı. 

Müge Anlı başarısını yakalamay isteyen kanallar benzer formatta kayıp bulan, cinayet çözen, dolandırıcıları ortaya çıakrtan, ağızları açık bırakan korkunç olayları ortaya çıkartan programlar başlatmıştı. Ancak hiç biri Müge Anlı'nın başarısına ulaşamadılar ve final yapmışlardı. 

Müge Anlı bugün ki programda yine gündem oldu! Müge Anlı'nın yaptığı açıklama sonrası seyirciler gülme krizine girdi. Müge Anlı başına gelen bir olayı anlattı.

Müge Anlı ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında telefon numaralarını ve özellerini internette kolyaca tanımadığı insanlara dağıtan ve anlatan kişileri hedef aldı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün 47 yaşındaki Safiye Çallı'nın sosyal medyadan tanıştığı kendisinden 15 yaş küçük türkücü sevgilisi Cüneyt Demiral tarafından 600 bin lira daha sonra programa çıktıktan sonra da 20 bin TL dolandırılması ele alındı.

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

Safiye Çallı'nın başka erkeklerle de sosyal medyada tanışıp görüştüğü ortaya çıktı. Bunun üzerine Müge Anlı kendi bir anısını anlattı. 

Müge Anlı kendisinin de internetten tavla ve okey gibi oyunlar oynadığını söyledi ve bir gün telefon numarasını sohbette paylaşan bir kadına dediği laftan sonra masadan atılmasını anlattı.

Müge Anlı "Ben oynuyorum tavla ve okey internette. Bir yazışmalar, bir yazışmalar var.. Millet birbirlerine telefon veriyorlar inanamazsınız. Ben geçen birine Hanımefendi nasıl güvenip de  telefon numaranızı  paylaşıyorsunuz?' dedim. Sonra beni okey masasından attılar." dedi. Bu sözler stüdyodakileri güldürdü.