TV8'in fenomen yarışması Masterchef Türkiye 2021-2022 sezonunda heyecan dorukta! Son önlüğü bu akşam Tahsin mi Dilara mı giyecek belli olacaktı! Ancak ifşa geldi heyecan bitti!

Acun Ilıcalı'nın patronu olduğu TV8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışma programı Mastrechef Türkiye'de final heyacanı seyirciyi ekrana kitledi. Dizilerin de yılbaşı arasında olduğu bu günlerde seyirciler Masterchef Türkiye'ye kitlendi! Yılbaşı arası Masterchef Türkiye'ye yaradı. 

Tam heyecan dolrukta bölümler gelmişken Acun Ilıcalı ifşadan yine kurtulamadı. Dün akşam 3. önlüğü Eren alabildi. Tahsin ise çok yaklaştığı önlüğü son anda kaybetti. Dilara ise oldukça uzak kaldı. Bugün son önlük kim giyecek belli olacaktı.

Masterchef Türkiye yarışmasında son önlük sahibini bulacak heyecan dorukta diye beklerken ifşa skandalı geldi. Jürinin Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın yer aldığı Masterchefte torpil iddiaları almış başını gitmişken şimdi de ifşa geldi!

Torpil yorumlarından sonra Burcu'yu sonunda gönderen Masterchef Türkiye'de Eren için de torpil iddiaları sonrası önlüğü dün akşama kadar bir türlü vermemişlerdi. Sergen ise torpil iddiaları gölgesinde önlüğü ilk alan isim olarak devam etmesi tepki aldı. 

İFŞA GELDİ!

Mastrechef Türkiye izleyicileri önlüklerin sıralamasına kadar bildi. Sosyal medyada izleyiciler Burcu'nun eleneceğini Eren'in ise önlüğü zar zor alacağını yazmıştı. Kullanıcılar önlüğü ilk Sergen'in giyeceği arkasından da Hasan'ın giyeceğini söylemişti.

Sosyal medyada izleyiciler Tahisn ve Eren'in daha önceki para yarışmalarını kazanması üzerine eleneceğini yazdı. Kullanıcılara göre Eren önlüğün alsa da elenecek isim olacak. Kazanan ise Sergen ve Hasan arasından seçilecek. 

İfşa sayfalarına göre yarın beklenilenin aksine Tahsin değil önlüğü Dilara giyecek. Dün akşam Somer ve Danilo şeflerin Tahsin'in oldukça kötü bir görsel olan tabağına 9 vermesine torpil iddiaları yükselmişti. Tahsin'in tabağının kötü olması üzerine hikayeyi dramlaştırması "Babamın eve geldiğinde yer sofrasında yediğimiz" cümlesi izlyecilerde samimi bulunmadı.