Kaderimin Oyunu dizisinin Zahide'si Esra Dermancıoğlu 53 yaşına girmesini çıplak pozla kutladı!

Şu sıralar Star Tv'de yayınlanan Kaderimin Oyunu dizisinde gelin Zahide karakterini canlandıran Esra Dermancıoğlu adından yine söz ettirdi.

Fatmagül'ün Suçu Ne adlı dizide Mukaddes yenge rolü ile akıllara kazınan Esra Dermancıoğlu sık sık deli dolu paylaşımları ile adından söz ettiriyor.

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Esra Dermancıoğlu son paylaşımı ile yine gündem olmayı başardı. Bir zamanlar Beren Saat ile sıkı dostluğu ile magazinde yer alan Dermancıoğlu son olarak yataktan paylaştı. 

Esra Dermancıoğlu bugüne kadar yaptığı paylaşımlarla tepki çekiyor ve çok konuşuluyordu. Yaptığı cesur ve ilginç paylaşımları ile kendine has bir tarzı olan oyuncu Esra Dermancıoğlu son paylaşımı ile yine magazinin gündemine girdi ve sosyal medyada yorumlara doydu.

Esra Dermancıoğlu yatakta çırılçıplak üzerine bir kumaşı tutup fotoğraf çektirdi. Dermancıoğlu paylaşımına " Gözümü kapayıp açana kadar 53 yaşında olmuşum. Çok eski dostum bigeyalin tam da beni anlattı o güzel kadrajından yeteneklim benim.. Ya bi de .. Ben niye yaşlanmıyorum? Doğum günüm diil" diye ekledi. 

İşte Esra Dermancıoğlu'nun o paylaşımları;

Ekran Alıntısı-8as