Kulislerde olay iddia! Acun Ilıcalı ile eski eşi Zeynep Yılmaz yeniden mi yakınlaştı! Acun genç sevgilisi Çağla Altunkaya'dan ayrılıyor mu? Şeyma Subaşı'yı şoke eden gelişme!

Tv8 ve Exxen patronu Acun Ilıcalı özel hayatında olay gelişmeler yaşandığı iddia edildi! 

Beyaz Tv Söylemezsem Olmaz programında programın yorumcusu Seren Serengil magazin gündemine bomba gibi düşen bir iddia ortaya attı.

Seren Serengil, Acun Ilıcalı'nın evliyken ilişki yaşadığı eski eşi Şeyma Subaşı'nı eleştirdi. Seren Serengil daha sonra Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı ile aldattığı eski eşi Zeynep Yılmaz'a ise övgü dolu sözler söyledi. 

Seren Serengil açıklamasında ortaya çok konuşulacak bir iddia attı. Seren Serengil Acun Ilıcalı'nın şu an genç Çağla Altunkaya ile aşk yaşadığını görmezden gelip Acun'un eski eşi Zeynep Yılmaz ile barışacağını iddia etti. 

Seren Serengil programda "Ben hissediyorum Acun'la Zeynep barışacak gibi hissediyorum" dedi. Programı izleyen Zeynep Yılmaz ise bu sözler sonrası Seren Serengil'e mesaj attı.

Acun'un eski eşi Zeynep Yılmaz Seren Serengil'e bu sözlerden rahatsız olduğunda dair mesaj attı. Programın diğer yorumcusu Arto "Zeynep çok klas" dedi.

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Acun ve Zeynep Ilıcalı evliyken Acun genç Şeyma Subaşı ile ilişki yaşamış hatta Şeyma hamile kalmış, Acun Ilıcalı kameralar önünde sürekli olarak Şeyma ile pozlar vermişti. Bu süreçte Zeynep Yılmaz eşi Acun'dan uzunca bir süre boşanmamıştı.

Seren Serengil bunun üzerine "Aynı fikirdeyim ama Zeynep bundan çok rahatsız oldu ve geçen bana mesaj attı. 'Sero sen bunları söylüyorsun ben söylettiriyorum zannedecekler' demiş. Hiç kimse bana bir şey söyletemez. Benim doğrum bu. Her zaman istiyorum birbirinize çok yaşıyorsunuz" dedi.