Gündem

Okullara TYP güvenlik görevlisi personel alımı bekleyenler dikkat! 804 güvenlik görevlisi alım ilanı yayınlandı!

2019-2020 eğitim öğretim döneminin başlamasıyla birlikte veliler okullarda güvenliklerin neden görev yapmadığını merak etmeye başladı. Güvenlik görevlileri de okullarda görev yapabilmek için İŞKUR üzerinden TYP alım ilanlarının yayınlanmasını bekliyor. Herkes merakla, TYP Okullara güvenlik görevlisi alım ilanı neden yayınlanmadı? İŞKUR TYP güvenlik görevlisi alım ilanı ne zaman yayınlanacak? Sorularının cevap bulması bekleniyor. Peki, TYP Okullara güvenlik görevlisi alım ilanı neden yayınlanmadı? İŞKUR TYP güvenlik görevlisi alım ilanı ne zaman yayınlanacak?

804 GÜVENLİK GÖREVLİSİ PERSONEL ALIM İLANI YAYINLANDI

Okullara Toplum yararına güvenlik görevlisi alım ilanı yayınlanmasının beklendiği bugünler de ülke genelinde 804 güvenlik görevlisi alım ilanı yayınlandı. Güvenlik görevlileri görev yapmak için okullarda görev yapmayı beklerken özel firmalar da güvenlik görevlisi alım ilanı verdi.

Yayınlanan güvenlik görevlisi ilanlarında görev tanımında:

Binaya gelen ziyaretçilerin kapı metal dedektöründen geçmesini temin eder, ziyaretçileri gerekli durumlarda el dedektörü ile arayarak tehlike arz eden silah, bıçak, patlayıcı madde gibi zarar veren unsurları tespit eder. Gerekli gördüğü hallerde girişe izin vermez ve konu ile ilgili Vardiya Sorumlusu ile Koruma ve Güvenlik Müdürünü bilgilendirir,

Şirket kural ve prosedürlerini iyi bilir, uyar ve uyulmasını sağlar,

Personel çıkış saatlerinde personelin yanında firmaya ait ürün görülmesi halinde fatura, izin belgesi, belge üzerinde yetkili imza görmeden personelin çıkışına izin vermez,

Şirkete ait ürün ve malzemelerin yetkisiz olarak bina dışına çıkışını, ürün ve malzemelerin zarar görmesini engeller.” Tanımlaması yapılıyor.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ BAŞVURU ŞARTLARI:

Verilen güvenlik görevlisi iş ilanında başvuru şartlarında şu şartlar yer alıyor:

Tercihen ön lisans mezunu,

5188 sayılı kanun ve uygulanmasına dair yönetmelikte belirtilen şartlara sahip,

Özel Güvenlik Kimlik Belgesi olan,

08:00-20:00 / 20:00-08:00 vardiya düzeninde çalışabilecek,

Etkin iletişim becerilerine sahip,

Ekip çalışmasına yatkın,

Askerliğini yapmış.

İŞTE İŞKUR TARAFINDAN YAYINLANAN İLAN:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı