Bu gece başlaması beklenen kar fırtınası nedeniyle Valilik açıklama yaptı ve okulları yarın Perşembe ve Cuma tatil ettiklerini açıkladı. 10 Mart ve 11 Mart 2022 okullar tatil edildi! Mart'ın ortasında kar tatili! Peki okullar hangi ilde tatil?

İstanbul'da okullar tatil edildi. Beklenen kar fırtınası nedeniyle eğitime ara verildiği açıklandı.

Gözden kaçırmayın

Selvi Kılıçdaroğlu'nun Beymen Sweati Gündem Oldu! Selvi Kılıçdaroğlu'nun Beymen Sweati Gündem Oldu!

Beklenen Aybar kar fırtınası nedeniyle okullar tatil edildi. İstanbul Valiliği yaptığı açıklamada İstanbul'da beklenen kar yağışı nedeniyle okulları tatil ettiğini açıkladı.

Valilikten yapılan açıklamada "Meteoroloji Bölge Müdürlüğü'nden bugün saat 10.30'da alınan verilere göre 10 Mart 2022 Perşembe günü İstanbul için TURUNCU alarm verilmiştir. İstanbul Valiliği, beklenen kar yağışı nedeniyle okullarda eğitim öğretime 14 Mart 2022 Pazartesi gününe kadar ara verildiğini açıkladı." denildi. 

Okullar sadece İstanbul'da mı tatil edildi? Yapılan açıklamaya göre yarın 10 mart Perşembe ve 11 Mart Cuma okullar İstanbul'da tatil edildi.

Ayrıca;

Alınan önlemler gereği Esenler Harem ve tüm otogarlarda şehirlerarası yolcu otobüslerinin çıkışlarının 9 Mart 2022 Çarşamba günü saat 16.00'dan itibaren durduruldu.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı tüm özel kreş ve gündüz bakımevleri 14 Mart 2022 Pazartesi gününe kadar faaliyetlerine ara verdi.