Öğretmen Dizisi 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Öğrencisinin Ölümüne Neden Olan Avcı Kod Adlı Öğretmenin Kim Olduğu Ortaya Çıktı!

FOX TV'nin ilginç konusu dikkatleri çeken dizisi Öğretmen yeni sezona 5. bölüm ile başladı. Koronavirüs salgını nedeniyle 4 bölüm yayınlandıktan sonra dizi çekimlerine ara verilmesi nedeniyle 5. bölüm yeni sezona sarkmak zorunda kaldı. Yine heyecan fırtınası halinde geçen son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı büyük bir merak uyandırdı. Öğretmen 6. bölümde neler yaşanacak?

12 Ekim 2020 - 13:22

Türkiye'de yayınlanan diziler arasında en ilginç konuya sahip olan FOX TV'nin Öğretmen dizisi yeni sezona 5. bölüm ile merhaba dedi. Geçtiğimiz sezon ortasında başlayan başarılı dizi 4 bölüm yayınlandıktan sonra koronavirüs salgını nedeniyle sezonu erken kapatmak zorunda kalmıştı. Bu nedenle dizinin 5. bölümünün yayınlanması yeni sezona sarktı.ÖĞRETMEN DİZİSİNDE HEYECAN DORUKTA!Öğretmen 5. bölümde yine bir heyecan fırtınası koptu. Akif Öğretmen, öğrencilerinden Rüya'nın ölümünden kimin sorumlu olduğunu aramaya devam ederken birbiriğnden sürpriz olaylar meydana geldi. Öğrencilerinin de desteğini alan Akif Öğretmen sürpriz bir şekilde Rüya'nın intiharına neden olan kişinin kod adı Avcı olan ve okulun öğretmenlerinden birisinin olduğunu söylemesi ile bölüm büyük bir heyecanla sona erdi.AVCI KOD ADLI ÖĞRETMEN KİM?

Rüya'nın ölümünde parmağı olan öğretmenin kim olduğu Öğretmen dizisinin 6. bölümünde ortaya çıkacak. Ancak dizi ekibinden edinilen bilgilere göre bu öğretmen Serhat Kılıç'ın canlandırdığı ve çıkarcı özelliği ile bilinen Müdür Yardımcısı Taner Kılıç çıkacak. Taner Öğretmen neden Rüya'nın ölümüne sebep olan videonun yayılmasını sağladı? Taner Öğretmen ile Rüya arasında nasıl bir ilişki vardı? Rüya'yı zor durumda bıramak Taner Öğretmen'e ne kazandıracaktı?ÖĞRETMEN DİZİSİ 6. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Akif Öğretmen ise artık yolun sonuna geldiğini iyice anlar. Ancak ölmeden önce Rüya'nın katilinin kimler olduğunu ortaya çıkarmak isteyecektir. Bu arada polisler Akif Öğretmen'e karşı onun nişanlısını kullanmak isteyecekler. Zeynep Öğretmen'i Akif'in karşısına çıkaran polisler amaçlarına ulaşabilecekler mi? Hafızasını kaybeden Zeynep Öğretmen karşısında Akif Öğretmeni görünce onu hatırlayabilecek mi? Onun için hayatını hiçe sayan Akif Öğretmen'e darbeyi Zeynep Öğretmen mi indirecek? ÖĞRETMEN 6. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDIFOX TV'nin başarılı yapımlarından olan Öğretmen dizisinin 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Gelecek bölümde yaşanacaklara dair önemli detayların yer aldığı fragman büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Öğretmen 6. bölüm fragmanını haberimizin içerisinde izleyebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum