Oğlum dizisi Zeynep kimdir? Show Tv'nin yeni dizisi Oğlum'da Zeynep karakterini hangi oyuncu canlandırıyor merak edildi. Songül Öden kimdir? Songül Öden nereli? Songül Öden kaç yaşında? Songül Öden hangi dizilerde oynadı?

Show Tv'nin yeni dizisi Oğlum bu akşam başlıyor. Merakla beklenen dram dizisi Oğlum karakteleri ve oyuncuları ilk bölümden itibaren kim araştırılmaya başlandı.

Oğlum dizisi ilginç konusuyla ilk bölümü seyirci karşısına çıktı! Songül Öden, Nihal Yalçın, Feyyaz Duman, Serhat Teoman, Timur Acar gibi isimlerin yer aldığı Oğlum dizisi bu akşam başlıyor!

Show Tv'nin yeni dizisi Oğlum Çarşamba akşamları Sadakatsiz dizisine rakip olmaya geliyor. Peki Oğlum dizisi karkaterlerini hangi oyuncular canlandırıyor. 

Oğlum dizisi karkaterlerinden Zeynep merakla araştırılmaya başlandı. Peki Oğlum dizisi Zeynep kimdir? Oğlum dizisi Zeynep gerçek adı ne?

Oğlum Zeynep Kimdir?

Bakımlı, dış görünüşüne önem veren bir kadın olan Zeynep tüm hayatını kocası Tuğrul’un üzerine kurmuştur. Zeynep kocasını kaybetmemek için çocuk kozunu kullanıp Efe'yi doğurur. Ancak Efe'nin doğması da bu evliliği kurtaramaz ve ilişkileri düzelmez.

Zeynep etrafa karşı çok mutlu ve huzurlu bir aile imajı vermeye çalışırken oğlu Efe'yi ihmal eder. Efe içine kapanık sadece bilgisayar oyanayan bir çocuk haline gelir.

Songül Öden Kimdir?

17 Şubat 1979 Diyarbakır doğumlu olan Songül Öden Zaza kökenlidir.

Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü Oyunculuk mezunudur. Ayrıca Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı'nda yarı zamanlı şan eğitimi almıştır.

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

Ankara Sanat Tiyatrosu'nda, Ankara Deneme Sahnesi’nde, Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda, Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda ve özel tiyatrolarda görev almıştır.

Gümüş dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolü paylaşmıştır. Kerem Alışık ile olan ilişkisiyle ses getirmiştir.

Med Yapım imzalı ABD uyarlaması Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Yasemin karakterini canlandırarak çok sevilmiştir. 

YER ALDIĞI DİZİLER

Ferhunde Hanımlar   

Vasiyet   

Havada Bulut   

Gümüş   

Vazgeç Gönlüm   

Umutsuz Ev Kadınları   

Serçe Sarayı   

Kayıtdışı   

Bir Aile Hikayesi   

Oğlum