Show Tv'nin yeni dizisi Oğlum Turğul karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Oğlum dizisi Tuğrul kimdir? Feyyaz Duman kimdir? Feyyaz Duman kaç yaşında? Feyyaz Duman nereli? Feyyaz Duman hangi dizilerde oynadı?

Show Tv'nin yeni dizisi Oğlum bu akşam başlıyor! Çarşamba akşamlarının yeni dizisi olmaya aday Oğlum dizisi ilk bölümü ile bu akşam başlıyor! 

Ay Yapım imzalı Oğlum dizisinin başrolünde Canan Ergüder, Songül Öden, Nihal Yalçın, Feyyaz Duman, Serhat Teoman, Timur Acar gibi oyuncular yer alıyor.

Oğlum dizisinin karkaterleri ilk bölüm itibariyle araştırılmaya başlandı. Onlardan biri de dizinin Tuğrul'u! Oğlum dizisi Tuğrul kimdir? Oğlum dizisi Tuğrul gerçek adı ne? 

Oğlum dizisinde Tuğrul karkaterini Feyyaz Duman canlandırmaktadır. 

Oğlum Tuğrul kimdir?

Tuğrul dış görünüşüne önem veren, sadece işini düşünen, gücü seven bencil bir adamdır. Tuğrul'un karakteri itibariyle gözü ne karısını ne de çocuğunu görür. 

Feyyaz Duman Kimdir?

Gözden kaçırmayın

Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor?

15 Haziran 1982 Mardin doğumludur. Kürt kökenlidir. Özge Özpirinçci'nin başrolünde yer aldığı Kadın dizisinde canlandırdığı Arif karakteri ile ünlenmiştir.

İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Halk Dansları Bölümü mezunudur. New York’ta oyunculuk eğitimi almıştır.

Annemin Şarkısı adlı filmle 51. Uluslararası Altın Portakal Film Festivali'nde en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır. 

Feyyaz Duman Antalya Film Festivali'ne 2 filmle katılan tek erkek oyuncu ünvanın sahibidir. 

Yer aldığı diziler;

İçerde   

Kadın   

Baraj   

Yalancılar ve Mumları   

Oğlum