Show tv'nin yeni dizisi Oğlum bu akşam başlıyor. Oğlum dizisinde İlyas karakterini kim canlandırıyor merak edildi. Oğlum dizisinde İlyas karakterini canlandıran Timur Acar kimdir?

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği Oğlum dizisi bu akşam ilk bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor! Seyirciyle buluşacak olan Oğlum dizisi Çarşamba akşamları Kanal D'de Sadakatsiz dizisine rakip olacak. 

Başrollerinde kanser tedavisi nedeniyle ekranlardan bir süre uzak kalan Canan Ergüder, uzun süredir ekranlarda yer almayan Songül Öden, Tamer Karadağlı ile yaşadığı tartışmayla gündem olan Nihal Yalçın, son olarak Yalancılar ve Mumları dizisinde yer alan Feyyaz Duman, Menajerimi Ara dizisinin Serkan'ı Serhat Teoman, son olarak Uzak Şehrin Masalı dizisinde yer alan Timur Acar ve Kubilay Aka gibi oyuncuların yer aldığı Oğlum dizisi başlıyor!

Oğlum dizisinin İlyas'ı merak edilen karkaterlerin başında geldi. Oğlum İlyas kimdir? Oğlum İlyas gerçek adı ne? Timur Acar kimdir? Timur Acar nereli? Timur Acar kaç yaşında? Timur Acar hangi dizilerde rol aldı? Timur Acar nasıl ünlendi? Timur Acar kiminle evli?

Oğlum İlyas kimdir?

İlyas azıcık kazandığı maaşıyla ailesini geçindirmeye ve onları mutlu etmeye çalışır. Tüm zorluklara rağmen şefkatli, sevgi dolu bir babadır. İlyas yaşadığı acılara rağmen ailesini bir arada tutmaya çalışacaktır.

Timur Acar Kimdir?

22 Aralık 1979 Almanya Münih doğumludur. Ailesi Gürcü asıllıdır ve kökeni Artvin'e dayanmaktadır. Ağustos 1999 İstanbul depremi sonrası memleketi Sakarya Karasu'ya yerleşmiştir.

Timur Acar Moda Sahnesi'nin kurucuları arasındadır.

9 Eylül Üniversitesi'nde eğitim almıştır.

Avrupa Yakası dizisinde yer alarak tanınmaya başlandı ve Akasya Durağı'nda ünlendi. Çakallarla Dans film serisi ile parlamıştır.

2007 yılında evlenmiş ve 2009 yılında boşanmıştır. Daha sonra 2016 yılında Aşkı Memnu dizisinin Elif'i Eda Özerkan ile evlenmiştir.

Yer aldığı diziler;

Kurşun Yarası

Kaybedenler

Avrupa Yakası   

Akasya Durağı   

Leyla ile Mecnun   

Yalan Dünya   

Bebek İşi   

Erkek Tarafı

Kertenkele   

Ekip 2

Nerdesin Birader   

Söz   

İyi Aile Babası/Babam Çok Değişti   

Uzak Şehrin Masalı   

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

Oğlum