Show Tv'nin yeni dizisi Oğlum çocuk oyuncu Efe gerçek adı ne? Metehan Parıltı kimdir? Metehan Parıltı nereli? Metehan Parıltı kaç yaşında? Metehan Parıltı hangi dizilerde oynadı?

Show Tv'nin yeni dizisi Oğlum bu akşam başlıyor! Oğlum dizisi çocuk oyuncusu Efe karakterini kim canlandırıyor merak edildi.

Başrollerinde Canan Ergüder, Serhat Teoman, Nihal Yalçın, Songül Öden, Feyyaz Duman ve Timur Acar'ın yer aldığı Oğlum dizisi bu akşam başlıyor! 

Çarşamba akşamlarının yeni dizisi olmaya adam dram dizisi Oğlum bu akşam ilk bölümüyle başlıyor. Peki Oğlum dizisi çocuk oyuncuları kim merakla araştırılmaya balandı.

Oğlum dizisinde Efe karakteri en çok merak edilenlerden biri oldu. Oğlum dizisinin çocuk oyuncusu Efe kimdir? Oğlum Efe gerçek adı ne? 

Gözden kaçırmayın

Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor?

Oğlum Efe Kimdir?

Efe maddi durumu iyi olan Zeynep ile Tuğrul’un 12 yaşındaki oğludur. Babası Tuğrul'la geçinemez. Annesi Zeynep'de dışarıdan çok ilgili bir anne gibi görünse de Efe'yi sürekli olarak ihmal etmektedir. Efe bu nedenle içine kapanık sadece bilgisayar oyunu oynayan bir çocuk olmuştur. 

Metehan Parıltı Kimdir? 

27 Kasım 2010 yılında İstanbul’da doğdu. İlk oyunculuk deneyimi Star TV de yayınlanan Kuzgun dizisi olmuştur. Kuzgun dizisinde Kuzgun’un çocukluğunu canlandırmıştır.

Metehan Parıltı Yer Aldığı Diziler

Kuzgun

Oğlum

Öğretmen

Kadın