Show Tv'nin yeni dizisi Oğlum bu akşam başlıyor. Peki Oğlum dizisi uyarlama mı? Oğlum dizisi hangi diziden uyarlama? Oğlum dizisi orjinalinde sonunda ne oluyor? Oğlum dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Show Tv'nin yeni dizisi Oğlum bu akşam başlıyor. Çarşamba akşamlarının yeni dizisi olmaya aday olan Oğlum dizisi uyarlama mı merak edildi. Oğlum dizisi konusu ne? Oğlum hangi diziden yada filmden uyarlama?

Oğlum dizisi 9 Şubat 2022 Çarşamba yani bu akşam Show Tv'de ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Oyuncu kadrosunda Canan Ergüder, Nihal Yalçın, Songül Öden, Timur Acar, Feyyaz Duman ve Serhat Teoman'ın yer aldığı Oğlum dizisi bu akşam başlıyor. 

Senaryosunu Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz'ın yazdığı Oğlum dizisine Ay Yapım imza atıyor. Oğlum dizisi konusu itibariyle izleyiciye bolca dram ve acıtasyon verecek. Konusu ve fragmandaki veriliş sahneleriyle psikolojik olarak kötü bir etkileme sunacak gibi duruyor. Oğlum dizisinde klasik olarak zengin kötü fakir iyi teması ve tüm çocuklar masumdur, çocuk kutsaldır gibi görüşler yer alıyor.

Oğlum dizisindeki durumu olmayan fakir ailenin çok sevgi dolu olması, sadece gelişmemiş ülkelerde gördüğümüz doğrup doğrup çocukları sokağa salarak çocuk ihmal suçunu çocuklar sokaklarda oynat gibi güzellemeleri göreceğiz gibi duruyor.

Peki Oğlum dizisi uyarlama mı? Oğlum dizisi hangi diziden uyarlama?

Oğlum dizisi çekim aşamasındayken My Son adlı uzak doğu yapımından uyarlanacağı haberleri yer alıyordu. Ancak şu an için uyarlama bilgisi yer almıyor.

Oğlum dizisi konusu ne?

Oğlum dizisiinde Melike vitrinlere dalarak oğlu Kaan'ın okul çıkışına geç kalır ve Kaan annesini beklerken bir birpinin peşine takılarak parka takılarak takip eder.  Maddi durumu iyi olan bir ailede yetişen 12 yaşındaki Efe'de o sırada parktadır. Efe bir süre sonra Kaan'ın kaybolduğunu fark eder. Kaan'ın anne ve babası Melike ve İlyas'da Şile sokaklarında oğullarını ararlarken bir çocuğun öldüğü bir olayın haberini alırlar..