Show Tv'nin yeni dizisi Oğlum başlıyor! Ay Yapım imzalı Oğlum dizisi ilk fragmanı bugün seyirci ile buluşuyor. 

Merakla beklenen Oğlum dizisinde Canan Ergüder hayecanı yaşanıyor. Oğlum dizisi oyuncu kadrosu ve hikayesi ile adından söz edeceğe benziyor.

Oğlum dizisi oyuncuları kim? Oğlum dizisi konusu ne? Oğlum dizisi hangi diziden uyarlama?

Show Tv'nin yeni dizisi Oğlum'da son olarak Menajerimi Ara dizisinde yer alan ve kanser tedavisi nedeniyle dizilere ara veren Canan Ergüder heyecanı yaşanacak. Canan Ergüder'in setlere geri döndüğü dizi merak uyandırmayı başardı.

Kadrosunda Canan Ergüder, Songül Öden, Timur Acar, Serhat Teoman ve Nihal Yalçın gibi oyuncularun yer aldığı Oğlum dizisi iddialı kadrosu ile heyecanla bekleniyor.

Oğlum dizisinin yönetmen koltuğunda ise Gökçen Usta oturacak. Oğlum dizisinde Menajerimi Ara dizisinin 2 partneri Canan Ergüder ve Serhat Teoman yeniden beraber yer alacak. 

OĞLUM KONUSU

Oğlum dizisi dram dizisi olarak ekrana gelecke. Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Oğlum dizisinde maddi zorluklar yaşayan bir ailenin 6 yaşındaki oğlu Kaan ile maddi hiç bir sıkıntısı olmayan bir ailenin 12 yaşında ki teknoloji bağımlısı oğlu Cem'in birbirine bağlanan hikayesi bir pedegogun gözünden anlatılacak.

OĞLUM OYUNCULARI

Oğlum dizisi oyuncuları ve karakterleri;

Canan Ergüder (Pedagog Demet)

Timur Acar (İlyas)

Songül Öden (Zeynep)

Feyyaz Duman (Tuğrul)

Serhat Teoman

Nihal Yalçın

Kubilay Aka

Tuğçe Karagöz