Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı! Başvuru Yapmayanlara Son Şans. Nakit ihtiyacı olan kişiler için son dakika haberi geldi. İşte detaylar...

Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı! Başvuru Yapmayanlara Son Şans. Ekonomik sıkıntı yaşayan ve acil para ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan 10000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler için bir şans daha verildi. 

Bankalar üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada 10000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, hızlı bir şekilde 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Kampanya yapan bankaların başında gelen yapı Kredi Bankası yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte hemen krediyi sizin kendi hesabınıza yatırmaktadır. 

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler bankanın kendi kredi politikalarına uygun olması durumunda 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecek. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, onaylanan tutar, hemen banka hesabınıza yatırabilirsiniz. Bu işlemleri yapmak için bankada hesabınızın olması ve internet bankacılığı şifresi almamız gerekiyor. 

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

emekliye-20000-tl-odeme-verilecek-ziraat-bankasi-vakifbank-ve-halkbank-ilk-olarak-onculuk-yapac1

Yapı Kredi Bankası banka hesabı olmayan vatandaşlar ise SMS ile kredi başvurusu yaparak hızlı bir şekilde hemen onay alabilir, onaylanan tutarı en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek kimlik ve gelir belgesiyle birlikte kullanabilir. 

Yapı Kredi Bankası, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, Bireysel yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp aylık gelir yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına göndermeleri durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi onayı almanız durumunda en yakın banka şubesine kimlik ve gelir belgesiyle birlikte giderek, onaylanan SMS, krediyi kullanabilirsiniz.