Dizi Magazin

O Ses Türkiye yeni sezon jürileri belli oldu! Acun Ilıcalı o isimi geri döndürmek için paraya acımadı! Bomba isimler geliyor

O Ses Türkiye yeni sezon jürileri belli oldu mu? Bütün programlar ve diziler yeni sezon için hazırlık yaparken O Ses Türkiye yeni sezon jürileri arasında hangi ünlü isimlerin yer alacağı merakla bekleniyor.

Yıllardır televizyon ekranlarına damga vuran O Ses Türkiye yarışması, pek çok ünlü ismi jüri koltuğunda ağırladı. Bu isimler arasında Yıldız Tilbe, Hülya Avşar, Ebru Gündeş, Sibel Can, Hadise, Murat Boz, Mazhar-Fuat Özkan, Mustafa Sandal, Gökhan Özoğuz gibi ünlüler yer alıyor.

Jürilerin tatlı atışmaları ve rekabetleri, yarışmanın sıcaklığı ile yıllardır reyting listelerinin en tepelerinde yer alan O Ses Türkiye, yeni sezona da damga vuracağa benziyor. Yeni sezonda jüri kadrosunda kimlerin yer alacağı ise en çok merak edilenler arasında yerini alıyor.

O Ses Türkiye Yeni Sezon Jürileri Belli Oldu mu?

Yeni sezona damga vurması beklenen O Ses Türkiye jürileri belli oldu mu? O Ses Türkiye’de gündemi en çok meşgul eden konulardan biri jüri koltuğunda hangi ünlü isimlerin yer alacağı. Henüz programın yapımcısı Acun Ilıcalı’dan bir açıklama gelmemesine rağmen basına sızdırılan konular arasında jüri koltuğunda yeni isimlerin de olacağı.
Geçtiğimiz sezonda Hadise’nin yerine gelen Ebru Gündeş, bu sezonda da O Ses Türkiye’de jüri koltuğunda yerini alacak mı? Merakla bekleniyor. Aynı şekilde Hadise ve Murat Boz jüriye dahil edilecek mi? en çok merak edilen sorular arasında yerini aldı.

O Ses Türkiye Yeni Sezon Jürileri Kimler Olacak?

Basına sızan haberler doğrultusunda O Ses Türkiye yeni sezon jürileri kimler olacak? Geçtiğimiz sene Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab ve Hadise arasında bir ilişki olduğu iddiası ortaya atılmış ve Hadise’nin yerine jüri olarak Ebru Gündeş gelmişti. Bu konuda Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklama ise “Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih etmedim. Hadise zaten O Ses Rap’te jüri koltuğunda oturuyor. Konunun başka yerlere taşınması anlamsız.” Yönünde açıklamalarda bulunmuştu.

Sosyal medyanın gündeminde ise O Ses Türkiye yeni jüri üyeleri arasında tekrar Yıldız Tilbe, Hadise, Beyazıt Öztürk ve Murat Boz yeni sezon jürileri olacağı yönünde açıklamalar bulunmasına rağmen henüz Acun Ilıcalı tarafından net bir bilgi verilmiş değil.