O Kişilere 2000 TL ile 5000 TL Arasında Kimliklerine Göre Nakit Verilecek! Hesaplara Hemen Yatacak. SOn dakika kampanyasına kimler katılacak? Haberimizde...

Emeklilere 2000 TL ile 5000 TL arasında değişen ödemelerin haberi geldi. Bankalar aracılığıyla yapılacak bu ödemenin nasıl alınacağı da belirlendi. Bugün başvuran emekliler, acil ihtiyaçları için harcayabilecekleri ve bankalardan temin edebilecekleri 2000 ile 5000 TL arasında değişen ödeme alacaklar. Ek bir problem olması durumunda emekliler bankalar aracılığıyla 5000 TL'ye kadar kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde diledikleri gibi ödeme alabilecek. Başvuran emekliler, son dakika haberleriyle birlikte verilecek olan bu ödemelere hak kazanma şansına sahip olacak. İhtiyaç sahiplerine dağıtılacak ödemeler ise minimum 2000 TL, maksimum 5000 TL olarak belirlendi. Vatandaşlar bu limitleri ihtiyaç kredisi olarak kullanabilir ve bu kredileri nakit avans limiti olarak da diledikleri gibi hızlı bir şekilde hesaplarına yatırabilirler.

Emekliler arasında en popüler olan ve resmi internet sitesinde acil kredi olarak ilan edilen bu kredi kampanyasına katılmak isteyenlerin banka aracılığıyla hızlı bir şekilde emekli maaşı başvurusu yapması gerekiyor. İsteyen müşteriler kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilir fakat dileyen diğer müşteriler ise hiç kredi başvurusu yapmadan, banka hesapları üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Nakit avans limitini kullanmak isterseniz, aldığınız parayı 12 ay vade ile 5000 TL'ye kadar taksitlere bölerek hemen hesabınıza yatırabilirsiniz. Banka destekli bu girişimlere katılmak isteyen vatandaşlar, emekli maaşını aldıkları banka şubesinin internet bankacılığı şifresini kullanarak bunu kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde diledikleri gibi gerçekleştirebilirler.

o-kisilere-2000-tl-ile-5000-tl-arasinda-kimliklerine-gore-nakit-verilecek-hesaplara-hemen-yatac

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, yaptıkları açıklamanın ardından nakite ihtiyacı olan vatandaşlara başvuru yapmaları halinde kendi bankaları aracılığıyla 5000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde destek sağlayacak. Ziraat Bankası dışında vatandaşlar bu kampanyaya diledikleri gibi Vakıfbank ve Halkbank gibi kamu bankalarından da hızlı bir şekilde katılabiliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların tek ön şartı ise banka müşterisi olmalarıdır. Kampanyaya katılacak vatandaşlar, kredi puanları yeterse bu krediyi diledikleri gibi hemen alabilirler.

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

Ziraat bankası resmi müşteri hizmetleri telefon numarası: 444 00 00  ve 0850 220 00 00