Serkan Çayoğlu ve Ayça Ayşin Turan'ın başrolünde yer aldığı O Gelin Benim filminin çekimleri iptal oldu!

Disney Plus kanalından ilk iptal haberi geldi! Türkiye'ye bu yaz gelmesi planlanan Disney Plus'ta çekilmesi beklenen O Gelin Benim filmi neden iptal oldu?

14 Haziran’da Türkiye pazarına gelecek olan ve merakla beklenen Disney Plus başrolünde  Serkan Çayoğlu ve Ayça Ayşin Turan'ın yer aldığı yeni filmini iptal etti! 

 Serkan Çayoğlu ve Ayça Ayşin Turan partnerliğinin merakla beklendiği Disney filmi O Gelin Benim filmi iptal edildi! Dizinin iptali ile iligli pek çok iddia yer aldı!

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

Bu yaz kendisi gibi oyuncu olan Özge Gürel ile evelecek olan Serkan Çayoğlu yeni filminde Ayça Ayşin Turan ile partner olmuştu. Hazırlıkları süren "O Gelin Benim" adlı film ani bir kararla iptal edildi!

Serkan Çayoğlu ve Ayça Ayşin Turan'ın başrolünde yer alacağı Disney filmi O Gelin Benim filminin iptal sebebi de açıklandı. 

Filmin iptal nedeni olarak kadronun tamamlanmaması gösterildi. Film için yeniden bir çalışma yapılacak mı merakla bekleniyor.