VakıfBank'ın son dönemlerde adet sudan ucuz fiyatlarla satışa sunduğu konutlar vatandaşların dikkatini çekmeye başladı. Vakıfbank hangi illerde kelepir fiyatları ile konut satışı gerçekleştiriyor?

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

O Bankadan 75 Bin TL'ye ve 100 Bin TL'ye 2 + 1, 3 + 1 Konut Kampanyası An İtibariyle Başladı. VakıfBank'ın son dönemlerde adet sudan ucuz fiyatlarla satışa sunduğu konutlar vatandaşların dikkatini çekmeye başladı. Vakıfbank hangi illerde kelepir fiyatları ile konut satışı gerçekleştiriyor?

Bankaların Ucuz Konut Satışı Gerçekleştirmelerinin Sebepleri Nelerdir?

Bankalar, müşterilere kredi kullandırırken diğer tarafları konut ipoteğini de talep ediyor. Bu kredinin borcu ödendiği takdirde ve kredi problemli kredi sınıfına girmez ise eğer herhangi bir problem meydana gelmiyor. Fakat kredi borcu ödenmez ise ipotek gösterilen konut bankanın mülkiyetine geçecek. Eğer ki bu konutun muhafaza edilmesi dahi banka açısından bir maliyet gerektiriyorsa tamamı fiyatını eklenir. Buna karşın ortada bir de kredi den ötürü kredi zararı mevcut olacak. Bundan dolayı konutların bir an önce acil bir şekilde nakit paraya dönüştürülmesi gerekir. İşte tüm bu sebeplerden dolayı bankalar tarafından satışı gerçekleştirilecek konutların kağıdının neredeyse %50 hatta %75 oranında indirimi bir şekilde satışı gerekecek.

vakifbank-065-faiz-oranlariyla-ihtiyac-kredisi-verecegini-duyurdu-acil-ihtiyaci-olanlar-hemen-al1

Vakıfbank'tan Satılık Kelepir Konut İlanları

·         Vakıfbank tarafından Kırıkkale Yahşihan’da 55 metrekarelik konut için 164 bin TL'ye,

·         Muş Merkez'de 44 metrekarelik konut için 75000 TL,

·         Ağrı'nın Doğubeyazıt ilçesinde 105 metrekare konut için 135.000 TL,

·         Ardahan merkezde 52 metrekarelik konut için 100 bin TL bedelle satışa sunuldu,

·         Ardahan merkezde 114 metrekare apartman dairesi için 121 bin TL,

·         Şanlıurfa Viranşehir'de 132 metrekare apartman dairesi için 185.000 TL,

·         Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde 18 metrekareye konutun 200.000 TL’ye,

·         Batman merkezde ise 63 metrekarelik konut için 170 bin TL'lik bir satış bedeli talep ediliyor