Yükselen konut fiyatları nedeni ile ev sahibi her geçen gün biraz daha zorlaşmaya başlarken Ziraat Bankası vatandaşı ev sahibi yapacak olan yeni konut kampanyasını açıkladı. Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller için hem fiyat indirimi yaptı hem de en uygun konut kredisi faiz oranı ile kredi desteği sağlanacağını duyurdu.

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı 2. el konut kredisi paketinde yüzde 1,29 olarak uygulanırken 42 bin 500 TL evi amak isteyen kişilerin 4 bin TL peşinat vermeleri durumunda kalan tutar için ödeyecekleri aylık konut kredisi taksit tutarı 632,50 TL oldu.

Bankalardan satılık icralık evler, daireler için verilen ilanlar ile dikkat çeken Ziraat Bankası 81 ilde yer alan binlerce taşınmazı satışa sundu. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlarda ev sahibi olmak isteyenlere farklı çok sayıda seçenek sunulurken bankanın ilanlarında yer alan satış fiyatları ise dikkat çekti.

Ziraat Bankası elinde bulunan konutları düşük fiyatlarla satışa sundu. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlarda 22 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla ev sahibi olma imkanı sunulurken sadece yüzde 10 peşinat ödeyen kişilere ise Ziraat Bankası kalan tutar için 120 ay vadeli konut kredisi kullanma imkanı sundu.

Sahibinden ucuz bahçeli ev ve satılık müstakil ev ilanları arayan kişiler bankalara ve icradan satılık müstakil ev ilanları aramaya başlamıştı. Bu ilanlar arasında Ziraat Bankası düşük fiyatları ile rakiplerinin önüne geçmeyi başardı.

ziraat bankasından nasıl ev sahibi olabilirim