Norm Ender Yeni Parçası 'İhtiyacım Yok' İle Rekorları Alt Üst Etti! Norm Ender Kimdir?

Norm Ender ismiyle bilinen rap sanatçısını Ender Eroğlu yeni şarkısını piyasaya çıkardı. İnstagram üzerinden yeni şarkısı İhtiyacım Yok'un bir kısmını paylaşan ünlü sanatçı beğeni, görüntüleme ve paylaşım rekoru kırdı.

25 Eylül 2020 - 15:13

Türkiye'de rap sanatçıları arasında çok seçkin bir yere sahip olan Norm Ender ismiyle tanınan Ender Eroğlu yeni şarkısı “İhtiyacım Yok” ile müzik piyasasını salladı. İnstagram üzerinden yeni şarkısının bir kısmını yayınlayan Norm Ender rekor üzerine rekor kırdı. 14 saatte 182 milyon kişinin görüntülediği paylaşım ortalığı kasıp kavurdu.

NORM ENDER YENİ ŞARKISIYLA REKORLARI ALT ÜST ETTİ!

Instagram paylaşımına, “Çünkü ben buyum :) Yenişarkımız 'İhtiyacım Yok' yayında! #normender #ihtiyacımyok” notunu yazdı. Norm Ender'in yeni şarkısı takipçileri tarafından oldukça beğenildi.

Norm Ender bir süre önce “Mekanın Sahibi” isimli bir parça çıkarmış ve Ezhel ile Ben Fero'ya diss atmıştı. “Diss atmak” rap dünyasında atışma anlamına gelmektedir.

NORM ENDER KİMDİR?

25 Mart 1985 tarihinde İzmir'in Bornova ilçesinde dünyaya gelen Norm Ender lakaplı Ender Eroğlu Türkiye'nin önemli rap sanatçılarından birisidir. 90'lı yıllarda Türkiye'de rap müzik yapan ve çok büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran cartel grubuna olan hayranlığı ile rap müziğe ilgi duymaya başlamıştır. Çıkardığı rap şarkıları ile çok geniş kitlelere ulaşabilen Norm Ender yeni şarkısı İhtiyacım Yok ile çok büyük ses getirmiştir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum