Yemek Sepeti'nin kurucusu Nevzat Aydın altı yıl önce 589 milyon dolara şirketi satarak CEO'luk görevine devam etti. Ünlü CEO dün ani bir kararla CEO'luğu da bırakan 45 yaşındaki Nevzat Aydın, ikinci kez damat oluyor.

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Yemek Sepeti’nin kurucusu ünlü CEO Nevzat Aydın dün ani bir kararla CEO’luğunu yürüttüğü Yemek Sepeti şirketinden ayrıldığını duyurmuştu. İkinci kez dünya evine girmeye hazırlanan Nevzat Aydın 2011'de evlendiği Melis Pekand'dan 2017'de boşanmıştı. Ünlü CEO Aydın, moda markası Whenever Company'nin ortağı olan Zeynep Zenel ile ikinci kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.
Edinilen bilgilere göre ilk eşi ile Dubrovnik'te evlenen, davetlileri için özel uçak kiralayan Aydın, ikinci evliliği için de kesenin ağzını açtı. Ocak ayının ortasında yapmayı planladığı düğünü için Maldivler'de ada kapattı. 

Nevzat Aydın mutlu günü için Maldivler'de ada kapattı!
Düğününe 150 kişi davet eden Aydın’nın davetlileri ellerini cebine sokmayacak. Çünkü Nevzat Aydın, bütün ulaşım, konaklama ve yeme-içme masraflarını karşılayacak.
Nevzat Aydın'ın düğünü kadar bekarlığa veda partisi de çok özel olacak. Aydın, önümüzdeki ay, 15 yakın arkadaşını alıp Las Vegas'a gidecek ve orada bekarlığa veda edip gelecek. Merakla beklenen düğünün detayları ise yavaş yavaş gündeme gelmeye başladı.