Bedavacılara kötü haber! Netflix'te şifre paylaşıma dönemi sona eriyor. Netflix farklı kişilere şifre paylaşanlarda ekstra ücret talep ettiği güncellemesini denemeye açtı!

Dünyanın en popüler dizi film izleme platformu Netflix'ten bedavacılara kara haber geldi!

Netflix şifre paylaşma dönemini sona erdirtti! Bedavacılara kara haber geldi! Netflix'ten kötü haber! Şifre paylaşanlar artık şifresini dağıtamayacak.

Netflix'te şifre paylaşarak arkadaşlarınız, akrabalarınız sizin üyeliğinizden faydalanıp Netflix yapımlarını izleyebiliyordu. Ancak bu dönem sona eriyor.

Netflix'in önümüzdeki haftalarda devreye girecek olan özelliği şimdilik Şili, Kosta Rika ve Peru'da test ediliyor. Peki şimdi ne olacak?

Gözden kaçırmayın

Twitter Çöktü Mü? Twitter'a Yasak Mı Geldi? Twitter Neden Açılmıyor? Ne Zaman Açılacak? Yasaklandı! Twitter Çöktü Mü? Twitter'a Yasak Mı Geldi? Twitter Neden Açılmıyor? Ne Zaman Açılacak? Yasaklandı!

Netflix abonesi olmayan kişilere şifre verilemeyecek mi? 

Netflix'in yeni özelliğinde hala şifrenizi 2 kişiye verebilirsiniz ancak bu sefer ek ücret karşılığında. Peki bu nasıl olacak?

Netflix aboneleri düşük bir ücret karşılığında birlikte yaşamadıkları iki kişi için hala alt hesap açabilecek.

Peki bu üye eklemenin ek ücreti ne kadar olacak?

Netflix'te ek hesap açarak şifre vermek için ek ücretin 2,99 dolar olacağı tahmin ediliyor. Bundan böyle bu kişilere ayrıca kendi giriş bilgileri ve şifreleri verilecek.