Çukur dizisinin Cumali'si Necip Memilli Show Tv'nin final yapmaya hazırlanan Üç Kuruş dizisinin kadrosunda dahil oldu

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Show Tv'nin başarılı kadrosu ve ilginç konusuna rağmen reytinglerde istenile oranları yakalayamayan Üç Kuruş dizisine Çukur dizisinden transfer!

Başrollerinde Ekin Koç, Uraz Kaygılaroğlu, Nesrin Cavadzade ve Aslıhan Malbora'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi yanlış reklam politikası nedeniyle istenilen başarıyı yakalyamamıştı. Dizi reytinglerde düşük seyredince tek sezon olarak yoluna devam etme kararı aldı.

Mayıs ayında final yapacak olan dizide geçtiğimiz hafta ilginç bir ayrılık yalanmıştı. Dizinin esas adamı seri katil Ferhan ölerek diziye erken bir veda etti. Diren Polatoğulları'nın diziden bu erken vedası anlamsız bulundu. Söylentilere göre reytingleri canlandırmak için harcanan isim Diren Polatoğulları oldu.

Dizinin ilk bölülmlerinde Ferhan sahneleri çok derin çekilmiş ve Çukur izleyicisi bu durumdan hoşlanmamıştı. Görüne o ki yanlış tanıtım politikasının bileti Ferhan'a kesildi.

Üç Kuruş dizisine sürpriz bir isim dahil oluyor! Beklenen transfer gerçekleşti. Üç Kuruş dizisine Show Tv'nin fenomen yapımı Çukur dizisinin Cumali'si Necip Memilli dahil oldu.

Necio Memilli'nin hangi karakterle diziye dahil olacağı merak konusu oldu.