Magazin

Necati Şaşmaz Filme Beklenen İlgi Olmayınca Filmin Ortasında Salondan Ayrıldı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 54. film festivalinde büyük bir heyecan söz konusu. Festivalde en büyük şaşkınlığı yaşayan isim ise Necati Şaşmaz oldu. Kısa süre önce vizyona giren Kurtlar Vadisi Vatan, vatandaşların ilgisini çekmedi.

Antalya Film Festivali’nde de ücretsiz olarak gösterime açılan Kurtlar Vadisi Vatan’a yönelik ilgi olmadı. Film festivalinde salonun boş kaldığı görüldü.

KURTLAR VADSİ VATAN’A YÖNELİK İLGİNİN ÇOK OLMASI BEKLENİYORDU

15 Temmuz darbe girişimini konu alan Kurtlar Vadisi Vatan’a yönelik ilginin çok olması beklenmekteydi. Üstelik uzunca bir süredir çekimleri süren filmin vizyona girmesiyle birlikte sinema salonlarının dolacağı tahmin edilmekteydi.

Antalya’da düzenlenmekte olan film festivalinde, Kurtlar Vadisi Vatan’ın ücretsiz olarak gösterileceği söylenmişti. Ancak ücretsiz gösterime bile neredeyse hiç ilgi olmadı. Salonun bomboş kaldığı gözlemlendi.

NECATİ ŞAŞMAZ SALONU TERK ETTİ

Kurtlar Vadisi Vatan ekibinin yanında Necati Şaşmaz filmin ortasında salonu terk etti. Şaşmaz, katılım olmamasına yönelik bir anlamda tepkisini böyle gösterdi.

KURTLAR VADİSİ VATAN FİLM ÖZETİ

Polat Alemdar ve ekibi Kuzey Irak’ta operasyon düzenlemektedir. Türkiye toprakları üzerinde hak iddia eden ve işgal için fırsat kollayan düşmanlar, orduyla Türkiye sınırına dayanmıştır. Burada düşmanlar, ülkede darbe yapılmasını beklemektedir. Polat Alemdar ve ekibi de hem içerde hem de dışarda düşmanlara karşı mücadele verecektir.

Başrol oyunculuğunu Necati Şaşmaz üstlenirken, oyuncu kadrosunda Erhan Ufak ve Sinem Uslu gibi isimler yer alıyor. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı