Fox Tv'nin başarılı dizisi Evlilik Hakkında Her Şey'e Naz Elmas dahil oldu! Naz Elmas Evlilik Hakkında Her Şey dizisine hangi rolle dahil oldu?

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu, Sumru Yavrucuk, Barış Kılıç, Tülin Ece Yazkan gibi isimlerin yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni oyuncu dahil oldu.

İngiliz yapımı The Split dizisinden uyarlanan acıtasyonsuz, güçlü kadın karakterlerin başrolde olduğu, yerinde dramında bile yüzleri gülümsetmesi ve ters köşeleri ile Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Salı akşamları seyirci ile buluşuyor.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Yiğit Kirazcı ve Sarp Akkaya diziden ayrılarak şaşkınlık yaratmıştı. Dizide Sergen ve Yıldırım karakterlerinin ayrılması dizinin seyrini değiştirmiş ve tepki toplamıştı. Ancak Barış Kılıç'ın diziye başarılı bir şekilde dahil olması seyircisini sevindirmişti.

Ancak Evlilik Hakkında Her Şey dizisi maalesef reytinglerde kötü gidişatını durduramadı. Türk halkı basit klişe ezilen kadın senaryolarını tercih etti.

Ancak Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yeni bölümünde yeni hafta da yeni bir isim daha dahil oldu. Uzun zamandı ekranlarda yer almayan Naz Elmaz Evlilik Hakkında Her Şey dizisine dahil oldu. 

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Peki Naz Elmas Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde hangi rolde?

Naz Elmas'ın diziye kalıcı mı yoksa yeni bir dava karakteri olarak mı girdiğine dair henüz bir bilgi yok ancak Elmas'ın yeni bir davanın karakteri olarak diziye dahil olduğu tahmin ediliyor.