Nakit Sıkışıklığına Akbank'tan Kolay Çözüm! Şubeye Gitmeden, 3 Ay Ertelemeli, Anında 40.000 TL Direkt İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Akbank tarafından müşterilerin banka şubelerine gerek kalmadan 40.000 TL ihtiyaç kredisi verilmeye başlandı. Müşterilerine yönelik uygun çözümlerle son dönemlerde dikkatleri üzerine çeken Akbank yeni bir kredi kampanyası ile bankacılık sektörüne yeni bir soluk getirdi. Akbank tarafından kredi kullanmak isteyen müşterilere sunulan Direkt Kredi fırsatının detayları haberimizin devamında...

Nakit Sıkışıklığına Akbank'tan Kolay Çözüm! Şubeye Gitmeden, 3 Ay Ertelemeli, Anında 40.000 TL Direkt İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
14 Ekim 2020 - 12:37 - Güncelleme: 14 Ekim 2020 - 12:47

Türkiye'de acil nakit ihtiyacı yaşayan vatandaşlar bankaların kolay kredi imkanlarını araştırıyorlar. Banka şubelerinde yığınla prosedür ile karşılaşmak istemeyen vatandaşlar online olarak kredi kullanabilecekleri bankaların şartlarını öğrenmek istiyorlar. Son dönemlerin bu konuda en dikkat çekici kampanyasını Akbank düzenledi. Akbank Direkt Kredi Kampanyası ile müşteriler kolay bir şekilde acil nakit ihtiyaçlarını giderebiliyorlar.

40.000 TL'YE KADAR KOLAY FİNANSMAN DESTEĞİ!

Akbank tarafından açıklanan Direkt Kredi Kampanyası ile banka müşterileri 40.000 TL'ye kadar finansman desteğini sadece online işlemler gerçekleştirip yapacakları başvuru ile alabiliyorlar. Bu başvurular banka tarafından kısa sürede değerlendirilip kredilerine onay verilen müşterilerin vadesiz hesaplarına kredi miktarı hemen aktarılıyor.

3 AY ÖDEME ERTELEME FIRSATI!

Şubesiz kredi kullanma imkanına da Direkt Kredi Kampanyası ile kavuşan Akbank müşterileri aldıkları finansman desteğinde 3 ay ödeme erteleme imkanına da kavuşuyorlar. İnternet şubesi veya mobil şube üzerinden yapılan kredi başvuruları sonucunda onay almayı başaran Akbank müşterilerine 40.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi veriliyor.

40.000 TL AKBANK DİREKT KREDİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇTIR?Akbank'tan direkt kredi kampanyasından yararlanarak 40.000 TL'ye kadar kredi kullanan müşteriler  aylık yüzde 1,47 faiz oranı ile karşılaşıyorlar. 36 aya kadar vade imkanı sunulan müşteriler banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan acil nakit ihtiyaçlarına çözüm üretebiliyorlar.36 AY VADELİ 40.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖDEME TABLOSU!

Akbank'ın müşterilerine sunduğu imkanlar arasında bulunan Direkt Kredi Kampanyası'ndan 


yararlanan müşteriler 36 ay vadeli 40.000 TL ihtiyaç kredisi kullandıklarında aylık yüzde 1,47 kredi faizi ödemek durumunda kalıyorlar. Yapılan bu hesaplamaya göre bu müşterler vade süresince her ay bankaya 1.510 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonu geldiğinde ise müşterilerin 40.000 TL kredi için Akbank'a ödeyecekleri toplam tutar ise 54.586 TL oluyor. Akbank bu ihtiyaç kredisi için yüzde 23 tıllık faiz oranı uyguluyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Abdurrahman Özkara
    1 hafta önce
    Ben bankanın müşterisiyim diger bankalardaki 20 tl lik borcumu taşımak istiyorum aylıgımdan otomatık kesilmek üzere ama yok hep reklamlar var sonuç alınamıyor ..DIYARKAY@YANDEX.RU