Ekonomi

Nakit Sıkıntım Var! Ne Yapacağım? Bu Haber Sizlere Göre, Akbank Hesabınıza 73000 TL Ödeme Yapacak

Akbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, 73000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlara başvuru yapmaları durumunda hızlı bir şekilde kredi ödemesi yapılacağı açıklandı.

Akbank 73000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kredi kampanyasında nakit ihtiyacı olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç vererek nakit sıkıntısını gidermeyi hedefliyor.

Akbank kredi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, bazı şartlara uygun olması istenmektedir. Akbank 73000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek, hemen aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yapılmaktadır. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, kredi notu uygun olmaları durumunda işlemlerin hemen yapabilmektedir.

Akbank üzerinden başvuru yapmak isteyen kişilerin banka hesabı varsa, Akbank Direkt uygulamasına girerek işlem yapabiliyor. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşlara banka 5 dakika içerisinde sonuç verecek ve onaylanan bu kredileri hesaplarına yatırarak da aynı gün içinde, kullanmanıza olanak sağlayacaktır. Akbank Direkt uygulamasına giriş yapmak isteyen kişiler, 73000 TL’ye kadar kredi almak istiyorlarsa bu bankanın müşterisi olup, Akbank Direkt uygulamasına giriş yapması isteniyor.

SMS KREDİ

Akbank ayrıca cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da sizlere kredi imkanı sağlayacağını açıkladı. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin. 44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında sizlere hemen sonuç veriler ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılmaktadır.