Ekonomi

Nakit Problemine Çözüm! 4 Banka Birleşti ve Banka kartı kullananlara hemen ödeme veriyor

Nakit problemine çözüm olarak 4 banka tarafından yapılan kampanyada, bankamatik kartı üzerinizden sizlere 50000 TL’ye kadar kredi imkan sağlanacak ve onaylanan kredileri hemen aynı gün içinde hesaplarınıza yapmanıza olanak sağlanacaktır.

Garanti Bankası, Ziraat Bankası Akbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan kampanyalarda en düşük faiz oranlarından yararlanarak, ihtiyaç kredisi kullanabilecek kullanmış olduğunuz bu krediler ile birlikte 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi alabileceksiniz.

Garanti Bankası, Ziraat Bankası Akbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan kampanyalarda, kredi puanı 1100 ve üzerinde olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvurularını gerçekleştirebilecek ve 18 yaşından büyük olması durumunda kredi kullanabileceklerdir.

BAŞVURU

  • Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şubelerine giderek veya bankanın internet sitesine girerek buradaki kredi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilirsiniz.
  • Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, en yakın Ziraat Bankası şubesine kimlik ve gelir belgesiyle birlikte gidebilir.
  • Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, mobil uygulama internet sitesi ve banka ATM’si üzerinden ve SMS ile atarak da kredi başvurusunda bulunabilir.
  • Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, alttan, Direkt uygulaması üzerinden veya cep telefonların mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasına 4425 numarasına göndererek başvuru yapabilir.

Yapılan başvurular sonrasında kredi kullanacak olan kişilere bankalar, değerlendirme sonucunu cep telefonlarına gönderecek olan mesaj ile belirleyecek ve onaylanan kredileri, gene aynı gün içinde hesaplarınıza yatırarak kullandıracaktır.