Nakit para sıkıntısı çeken emekli vatandaşlar için Yapı Kredi Bankası yepyeni bir duyuru daha yayınladığı. Ancak Yapı Kredi Bankası'nın bu kampanyası sadece Ocak ayı için geçerli. O nedenle kampanyadan faydalanmak isteyen emeklerin 31 Ocak 2022 gününe kadar başvuru yapmaları gerekiyor. Emekliler hem 2000 TL nakit para imkanından faydalanırken hem de bir yakınlarına referans olmaları halinde ek ödeme alma şansını da elde edecek. Sadece emekli vatandaşlar için başlayan kampanya koşulları ve detaylar haberimizin devamında…

Yapı Kredi, nakit para ihtiyacı olan emekliler için yeni bir promosyon kampanyası daha başlattı. Hala promosyon ödemelerinden faydalanmayan emekliler başvuru yapmaları durumunda Yapı Kredi Bankası'ndan 2.000 TL'ye Varan promosyon ödemesi alabilecek. Ayrıca emekli yakınlarına ya da arkadaşlarına referans olan emekliler ekstra ödeme alma imkânına da sahip olacak. Peki Yapı Kredi promosyon başvuru şartları nelerdir? Yapı Kredi promosyon başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

nakit-para-sikintisi-cekenler-hemen-basvuru-yapin-2000-tl-nakit-para-2500-tl-odul-var-31-ocak-2-3

YAPI KREDİ EMEKLİ PROMOSYON KAMPANYASI

Yapı Kredi tarafından bu sabah saatlerinde yapılan yeni bir duyuru ile emekli promosyon kampanyası güncellendi. Yapı Kredi'nin Aralık ayında bitmesi gereken kampanyası 31 Ocak 2022 tarihine kadar uzatıldı. SSK, bağ-kur ve Emekli Sandığı fark etmeden emekli maaşı alan tüm vatandaşlar emekli promosyon kampanyası için başvuru yapabiliyor. Emekli promosyon kampanyasına Yapı Kredi Bankası şubeleri, müşteri iletişim merkezi ve Yapı Kredi mobil bankacılık hizmetleri üzerinden katılım sağlamak mümkün.

Ayrıca emekli yakınına referans olan vatandaşlar da ek ödeme kazanma şansı elde ediyor. Referans olarak Yapı Kredi Bankası'na giden emeklilerin kendilerine gönderilen SMS sonrasında referans yazı yazıp 4470’e mesaj göndermeleri gerekiyor. Gelen kısa mesajı uygun yazıp yeniden 4770'e göndermek gerekiyor. Emekliler referans gösterdikleri emeklinin 10 gün içerisinde başvurulması durumunda ekstra para kazanıyor.

nakit-para-sikintisi-cekenler-hemen-basvuru-yapin-2000-tl-nakit-para-2500-tl-odul-var-31-ocak-2-2

YAPI KREDİ NE KADAR EMEKLİ PROMOSYONU VERİYOR?

Yapı Kredi Bankası emekli promosyon taahhütnamesini imzalayan emeklilere maaşlarına göre promosyon ödemesi yapıyor. 2022 yılı ocak ayından itibaren 2500 TL altında emekli maaşı kalmadığı için Yapı Kredi Bankası'na başvuru yapan emeklilerin tamamı 2000 TL nakit promosyon alma şansı elde ediyor. Yeni emekliler ilk maaşları hesaplarına yaptıktan hemen sonra promosyon ödemesini kullanabilirken halihazırda emeklilerin promosyon ödemeleri 3 gün içinde hesaplarına yansıyor. Ayrıca yakınlarını Yapı Kredi Bankası'na getiren ve referans olan emeklilerde her getirdikleri yakını için 250 TL promosyon kazanma şansı buluyor. Bir emekli sadece 10 kişiye referans olabilirken toplamda 2500 TL ödül kazanma şansını elde ediyor.