Nakit Ödemeleri Hesaplara Yatıyor, 2000 TL Üzerinde Ödeme Yapacak Olan Bankalar Belli Oldu. İşte detayları...

Nakit Ödemeleri Hesaplara Yatıyor, 2000 TL Üzerinde Ödeme Yapacak Olan Bankalar Belli Oldu. Acil paraya ihtiyacı olan vatandaşların her zaman ilk tercih ettiği kurum olan bankalar yapmış oldukları kampanyalar ile birlikte vatandaşlara hem kredi hem de nakit avans limitleri kullanma imkanı sağlıyor. Akbank ve Garanti Bankası tarafından başlatılan bu kampanya da 2000 TL ve üzerinde ödeme almak istiyorsanız banka şubelerine gitmeden bankaların mobil uygulamaları kullanabilecek ve başvurumuzu gerçekleştirdikten sonra hemen ne kadar onay aldığınızı göreceksiniz. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin banka kredi notu yüksek olması gerekiyor. 

İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar belirtilen kredi ve şartlarına uygun olmaları durumunda acil kredi imkanlarından faydalanmak istiyorsa Garanti bankası'nın ve akbank'ın yapmış olduğu bu kampanyaya katılabiliyor. 

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

Garanti Bankası üzerinden 2000 TL ve üzerinde başvuru yapmak istiyorsanız mobil uygulama haricinde bankanın resmi internet sitesi Garanti Bankası ATM'si ve size yakın olan Garanti Bankası şubesi üzerinden kimliğiniz ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

kredi-n-1

Akbank üzerinden nakit ödemesi almak isteyen vatandaşlar ise akbank'ın mobil uygulaması olan Akbank direkt uygulamasına giriş yapabilir ve internet bankacılığı ile giriş yapmış olduğu bu Kredi kampanyasına katılarak yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Kredi ihtiyacı olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak Akbank üzerinden sms kredi başvurusu yapabilir. Kredi yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı 4425 numarasına göndererek akbank'ın yapmış olduğu kredi kampanyasına katılın.