Nakit isteyenlere detaylı açıklama geldi! Bankalar kişilere 12000 TL üzerinde ödemeleri TIK diye verecek. Başvuru kimler yapacak belli oldu. İşte detaylar...

Nakit isteyenlere detaylı açıklama geldi! Bankalar kişilere 12000 TL üzerinde ödemeleri TIK diye verecek. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için 12000 TL kadar yapılacak bu ödemelerde 36 ay vadeli olarak işlem yaparak, kredi kullanabilirsiniz. 12000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler, 5 dakika içinde kredi sonucunu öğreneceklerdir.

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

12.000 TL ihtiyaç kredisi alacak olan kişilere banka hızlı bir şekilde sonuç verecektir. 12000 TL üzerinde kredi alacak kişilerde yine aynı şekilde başvuru yapabileceklerdir. Birden fazla bankanın başlattığı bu kampanya için banka kredi notu önemli oluyor. Banka kredi notu 1200 ve üzerinde ise kredi kullanabilirsiniz. 

12000 TL kredi başvurusu 

İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar TC kimlik numarası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit imkanından faydalanabilecek. ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğreneceklerdir. QNB Finansbank üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, kimlik numarasına 50 30 numarasına mesaj olarak gönderebilirler. 

nakit-isteyenlere-detayli-aciklama-geldi-bankalar-kisilere-12000-tl-uzerinde-odemeleri-tik-diye

Bu şekilde kredi başvurunuzu yapmış olacaksınız. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda acil kredi kullanacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde banka şubelerine giderek kredilerini hesaplarına yatırabilecek. İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, şubeler üzerinden yapacağınız kredi başvurusu sonrasında banka sizin kimlik numaranız üzerinden değerlendirme yapmaktadır. 

Sadece QNB Finansbank üzerinden değilde, Akbank ve Denizbank üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirerek nakit kredi kullanabiliyorsunuz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak, 32 80 numarasına bu mesajı gönderin. Gönderilen mesaj sonrasında banka 5 dakika içerisinde kredi sonucunu sizlere gösterecek, onaylanan tutar kadar kredinizi hemen hesabınıza yatıracaksınız. İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, kredi için en yakın banka şubesine gidebilir. 

Akbank hesabı olan vatandaşlar ise Akbank Direkt uygulamasını kullanarak bu bankadan şubelere gitmeden kredi alabiliyor. Akbank internet bankacılığı üzerinden başvurumuzu gerçekleştirerek, kredi onayı alacak olan kişiler, haftasonu olsa bile bu işlemleri kolay birşekilde yapabiliyor. Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamalar sonrasında kredi onayı alabileceğiniz gibi, ayrıca kimlik numaranız üzerinden de kredi faiz oranları belli olmaktadır.