Ekonomi

Nakit isteyenler için duyuru! Bu 3 banka 30000 TL için şart istemeden hesabınıza ödeme yapacak!

Bankalar üzerinden nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan yeni kredi kampanyasında nakit ihtiyacı olan kişilere hemen aynı gün içinde destek ödemesi verileceği açıklandı. Bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda, kredi kullanacak olan kişilere 90 gün ertelemeli yeni bir paket hazırlandı.

Akbank Denizbank ve QNB Finansbank tarafından başlatılan bu kampanyada 3 banka üzerinden, şartsız ve kefilsiz olarak gelir belgesiz kredi başvurularınızı cep telefonlarınız üzerinden SMS atarak da hemen yapabilirsiniz.

Sms ile kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, Akbank üzerinden işlem yapmak istiyorsa, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermesi yeterli olacak.

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, kredi başvurunuzu eğer Denizbank üzerinden yapmak istiyorsanız, cebimde kredi kampanyasına katılmış olacaksınız. Sms ile cebimde kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp doğum tarihini yazarak, gün ay yıl olarak sizlere hemen aynı gün içinde destek ödemesi verilecektir.

Sms ile cebimde ihtiyaç kredisi kampanyasına, başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler TC kimlik numaralarını 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeleri durumunda ise ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacak ve hemen aynı gün içinde hesaplarına da ödemeler yatırılacaktır. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilerin, şubelere gitmeden işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalar üzerinden 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onayı alacağınızı da sizlere mobil uygulamalar üzerinden gösterilmektedir.

Akbank Denizbank ve QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların kredi şartlarına uygun olmaları durumunda en yakın banka şubelerine giderek de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğini söyleyebiliriz.