Ekonomi

Nakit isteyenler buraya! 59939 TL ödeme haberi verildi! Bu kampanyada gelir belgesi istenmiyor

Nakit isteyen vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada 59939 TL’ye kadar ödeme haberi geldi. Başvuru yapmak isteyen vatandaşların özel bankalar üzerinden hazırlanan bu kredi kampanyalarına katılabilmeleri için daha önce bankalar üzerinden kredi ve kredi kartı kullanmış olması istenmektedir. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak sizlerde 24 ay vadeli, bu kredi kampanyasına katılarak, hemen işlemlerinizi aşağıdaki bankalar üzerinden yapabilir, onaylanan kredileriniz de hesaplarınızı yatırarak kullanabilirsiniz. başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonuçlarını alabilecekleri bu kampanyalara katılabilmeleri için SMS ile işlem yapabilir veya banka şubelerine gitmeden internet, bankacı, uygulamalarını kullanabilmektedirler.

AKBANK

Akbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden hemen aynı gün içinde destek ödemesini, Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapabiliyorsunuz. Akbank Direkt uygulamasını kullanabilmeniz için banka müşterisi olmanız ve banka şubelerine gitmeden işlem yapabilmeniz için de internet bankacılığı şifresi oluşturarak, cep telefonu üzerinden Akbank Direkt uygulamasına giriş yapmanız istenmektedir.

Akbank ayrıca cep telefonunuz üzerinden SMS tarakta sizlere ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacağını açıkladı. Akbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasında yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndererek, işlem yapabilirsiniz.

444 25 25 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak da hem kredi başvurunuzu yapabilir hemde yapmış olduğunuz başvuruların sorgulamalarını buradan gerçekleştirebilirsiniz. Akbank, kişilerin dış kredi puanına göre düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi verecek ve sizler 36 ay vadeli ve yirmidört ay vadeli kredi paketlerinden bir tanesini seçerek bu bankadan istediğiniz zaman nakit kredi kullanabileceksiniz.