Garanti Bankası’nın resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre 14 bin TL’lik kredi tutarı, kayıtsız şartsız bir şekilde hesaplara yatacak

Garanti Bankası’nın resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre 14 bin TL’lik kredi tutarı, kayıtsız şartsız bir şekilde hesaplara yatacak. Hesaplara para ödemesi bugünden itibaren yatırılmaya başlandı. Uygulamaya giren bu kampanya ile beraber Garanti Bankası, vatandaşlara çok hızlı bir şekilde Kredi hizmetini sunmaya başladı.

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

Garanti Bankası tarafından vatandaşlara müjdeli Haber geldi. 14.000 TL tutarında para ödemeleri Bugünden itibaren hesaplara yatmaya başladı. Vatandaşlara kredi hususunda çok hızlı bir şekilde onay veren Garanti Bankası, 14 bin TL’lik kredi tutarını 36 aylık vade seçeneği şeklinde sunuyor. Garanti Bankası’nın cep uygulamasını kullanmak suretiyle şubelere dahi gitmeye gerek olmadan başvuru işlemlerini gerçekleştirecek vatandaşların oturdukları yerden kredi başvurularını yapmaları mümkün. Garanti Bankası tarafından uygulamaya konulan kredi kampanyasına katılım sağlamak isteyen yurttaşların, kredi notlarının en az 1250 puan olması gerekiyor. Bu şartı yerine getirilen vatandaşlara ise çok hızlı bir şekilde onay verilecek.

Garanti Bankası Kredi Başvurusunun Yapılması

garanti-bankasi1

Kredi kampanyasına katılım sağlamak amacıyla öncelikli olarak vatandaşların internet uygulamaları üzerinden müracaat işlemlerini yapmayı istemeleri halinde cep uygulamasını kullanan kişilerin banka müşterisi olmaları ile müşteri hesabı üzerinden şifre almaları gerekir. Garanti Bankası cep uygulamasına girmek suretiyle gerçekleştirilecek işlemler ile müşteriler, kredi kullanımları açısından anında onay alabilecek.

Uygulama üzerinden bu kampanyaya katılım sağlanması durumunda kredi açısından çok kısa süre içinde onay alınabilir ve onay verilen krediye banka şubelerine zahir uğramadan masrafsız bir biçimde belediye dahi gerek olmadan hesabınıza kredi tutarı aktarılacaktır.