Bankalar daha çok müşteri portföyüne ulaşmak için harekete geçmeye devam ediyorlar. Son dönemlerde arka arkaya düzenlenen kredi kampanyaları da oldukça dikkat çekti. Özellikle Akbank özel bir banka olmasına rağmen en az kamu bankaları kadar hızlı kredi kampanyası düzenlemeye devam ediyor.

Akbank tarafından düzenlenen kredi kampanyaları ile birlikte pek çok vatandaş hem ihtiyaçlarını karşılayabiliyor hem de bu süreç içerisinde hayallerine kavuşabiliyor. Hem uygun faiz oranları hem de kolay ödeme yöntemleri Akbank’ı müşterilerin gözünde bir adım daha öne taşıyor. Şimdilerde ise bankaya gitmeden hem hızlı hem de pratik kredi başvurusu yapmak mümkün.

AKBANK DİREKT KREDİYLE BAŞVURULARA EN HIZLI YANIT

Akbank ülkenin en köklü özel bankalarından birisi olarak ifade ediliyor. Ancak geçtiğimiz ay iki gün süren bir siber saldırı gerçekleşmişti. İki gün boyunca müşteriler para çekemedikleri gibi kartlarını ve hesaplarını da kullanamadılar. Güvenlik sorunu banka için ciddi bir güven kaybının yaşanmasına neden oldu.

Akbank bu süreci toparlamak ve yeniden eski günlerine dönebilmek için harekete geçti. Yaptığı kampanyalarla birlikte müşterileri mutlu etmeye yönelik yeni çalışmalar üzerinde duruyor. Bu süreçte düzenlediği kredi kampanyalarının yanı sıra kredi onayı hızıyla da şaşırtmaya devam ediyor.

Akbank Direkt kredi üzerinden yapılacak olan kredi başvuruları anında dakikalar içerisinde onaylanabilecek.

100 BİN LİRAYA VARAN KREDİ ANINDA HESAPTA!

akbank-anında-kredi

Türkiye’nin en köklü bankalarından birisi olan Akbank ihtiyacı olan ve paraya sıkışan vatandaş için 100 bin liraya çıkardığı limitle birlikte ihtiyaç kredisi veriyor. İhtiyaç kredisi bu dönemde özellikle kredi notu yüksek ve bir geliri olan vatandaşa dakikalar içerisinde gelen onay sonrasında veriliyor.

Banka şubelerine giderek kefil, imza ve belge derdine de son veriliyor. Üstelik faiz oranları tamamen kişiye özel olarak belirleniyor. Krediyi çektikten sonra hemen ödemek istemeyenler ise ilk taksit ödemelerini 3 ay boyunca erteleyebilecek.