Ekonomi

Nakit ihtiyacı olanlara 50.000 TL ödeme verilecek! Bugünden itibaren şart istenmeyecek

50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına, başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen kişilere 36 ay vadeli, Denizbank üzerinden kredi, haberi geldi. Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, 36 ay vadeli kredi kullanacak olan vatandaşlara 50000 TL kredi almak istiyorlarsa, şubelere gitmeden işlemlerini gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde onay alabilmektedirler.

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusunda, başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlara SMS ilede hızlı bir şekilde sonuç verilen, 50 bin TL’ye kadar ödeme verileceği haberi geldi.

DENİZBANK KREDİ BAŞVURUSU

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak, kredi kullanabilir. Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak SMS Kredi kampanyası, Cebimde Kredi kampanyası olarak verilmektedir.

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 32 80 numarasına göndermeniz durumunda, Denizbank üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak buradan da ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilecek ve onaylanan kredinizi hemen aynı gün içinde olabileceksiniz.