İhtiyaç kredisi denildiği zaman düzenlemiş olduğu kampanyalarla adından sık sık söz ettiren Garanti Bankası yine harekete geçti. Her vatandaşın ihtiyacına uygun bir kredi seçeneği sunan banka ihtiyaç kredisi limitlerini de yükseltti. Kişiye özel olarak sunmuş olduğu esnek ödeme yöntemlerinin yanı sıra kişiselleştirilmiş olan kredi faiz oranları ile de oldukça dikkat çekiyor.

Garanti BBVA son kampanyası ile birlikte pek çok ihtiyacı olan kişiyi kredi başvurusu yapmaya itti. Hem faiz oranlarını düşürdü hem de kredi limitlerini yükseltti. Üstelik hızlı ve kolay kredi verilmesi için tüm kolların sıvandığı belirlendi.

BAŞVURAN HERKESİN HESABINA 70 BİN LİRA YATIRILACAK

Garanti Bankası daha önce daha düşük limitlerde olan kredi tutarını 70 bin liraya kadar yükseltti. Esnek bir ödeme planı olduğu için ister eşit, ister artan, ister azalan ve isterse balon taksit seçenekleriyle ödeme yapılabilecek.

En düşük vade seçeneği 3 ay olarak belirlenirken en yüksek vade seçeneği ise 36 ay olarak belirlenecek. Özellikle Garanti BBVA müşterisi olan vatandaş daha hızlı ve kolay bir şekilde kredi başvurusu yapıp anında onay alabilecek. Alınan kredi tutarı yükseldikçe bu süreçte faiz oranı düşmeye devam ediyor.

GARANTİ BBVA KREDİ BAŞVURULARINDA BELGE VE KEFİL İSTEMİYOR

garanti-bankası-kredi

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularının sorunsuz ve hızlı yapılması için banka müşterisi olma şartı aranıyor. Ancak müşterisi olanlar bir belge ya da kefil getirmek zorunda değiller. Bankanın müşterileri ihtiyaçları dahilinde tüm kredi ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabiliyorlar.

Bankanın insiyatifine bağlı olarak kredi notu düşük ve riskli durumda olanlar için ise banka gelir belgesi ya da kefil isteyebiliyor. Bankanın kredi faiz oranları ise kişisel olarak değişiyor. Geliri yüksek, kredi notu yüksek ve aldığı kredi miktarı da fazla olan müşteriler için olabilen en düşük faiz seçeneği değerlendiriliyor.