Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için 5.000 TL ödeme alabilir hemen bu parayı kendi hesabınıza yatırabilirsiniz.

Son dakika ihtiyaç kredisi haberinde 5000 TL'ye kadar nakit kredi kullanmak isteyen vatandaşların Akbank üzerinden başvurularına gerçekleştirerek hızlı bir şekilde hemen onay alabileceği Haberi geldi. Üstelik hafta sonu olsa bir de banka üzerinden vatandaşlara internet bankacılığı aracılığı ile kredi imkanı sağlanmaktadır. Akbank resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu kampanya duyurusu ile birlikte vatandaşlara 5000 TL'ye kadar nakit kredi kullandıracağını açıkladı. Akbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan bu duyuru sonrasında kredi başvuru şartları da belli oldu. Nakit ödemesi isteyen vatandaşlar hemen başvurularında gerçekleştirerek 3 dakika içerisinde Onay alabilecektir. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli olarak bu kredileri hızlı bir şekilde kullanabiliyor. 

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

Başvuru nasıl yapılır? 

akbank11-2

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar nakit kredi kullanmak istiyorlarsa başvuruları da SMS atarak veya internet bankacılığını kullanarak yapabiliyor. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzu Mesaj kısmına girerek Kredi yazıp boşluk bırakın kimlik numaranızı yazın ve bu mesajı akbank'ın sms kredi servis numarası olan 4425 numarasına gönderin. Beş dakika içerisinde Kredi sonucunu cep telefonuna gelecek ve onaylanan tutar eğer banka hesabınıza olmaması durumunda sadece banka şubelerinden sizleri gelir belgesiz olarak ödenecektir.

Akbank banka hesabı olan vatandaşlar ise banka şubelerine gitmeden kredi almak istiyorlarsa Akbank direkt uygulamasına giriş yaparak 7 gün 24 saat istedikleri zaman nakit krediyi kendi hesaplarına düşük faiz oranları ile ve masrafsız olarak yatırabilecek.