Banka üzerinden yapılan açıklama ile birlikte 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verilecek. Teb Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler, ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak alabilecekleri ve toplamda 36 ay vadeli olarak kredi kullanabilecekleri bu kampanyaya katılabilirler. 

Kredi notu yüksek olan vatandaşlar, düşük faiz oranları ile bu banka üzerinden kredi kullanırken kredinin enaz limiti bin TL en üst limiti ise 100000 TL olarak sunmaktadır. 36 ay vadeye kadar kullanacağınız kredi limiti ise 50000 TL olarak biliniyor. 50000 TL üzerinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, yeni yasa gereği 24 ay vadeli olarak kredi alabilir. 

Banka üzerinden 50000 TL'ye kadar kredi onayı almak istiyorsanız, bankanın kendi uygulamış olduğu kredi politikalarına, düzenli olan bir müşteri olmanız gerekiyor. ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların, onsekiz yaşından büyük olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması durumunda kredi notu 1200 ve üzerindeyse kredi olur. Bankalardan sürekli olarak kredi başvurusu veya kredi kartı başvurusu yapmıyorsanız banka kredi notunuz uygun ise TEB Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız mümkün olacaktır. 

nakit-ihtiyaci-olan-kisiler-50000-tl-alacak-bankadan-aciklama-geldi-ve-basvuru-yapan-herkes-ona

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar TC kimlik numarasına 44 66 numarasına göndererek, TEB Bankası üzerinden 5 dakika içerisinde sonuç alabilecekleri, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. Teb Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, ayrıca banka kredi notu uygun olması durumunda mobil uygulama üzerinden de banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı kredisi kullanabilir. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin bireysel olarak kredi kullanmaları durumunda banka şubelerinden yapacakları işlemlerde kimlik ve gelir belgesiyle birlikte kredi alacağını söylemek istiyoruz. Acil ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler belirli şartları uygun olması durumunda kredi kullanabilir. 

Kişinin üzerine bir gayrimenkul yada araç bulunuyor ise ruhsatı yada tapusunun başvuru belgeleri arasında yer alması gerekiyor. Faiz oranını belirten hesap cüzdanı da istenilen belgeler arasında yer alır. Kişi eksik belge ile başvuru yapar ise yüksek ihtimalle başvurusu geri çevrilir.