Nakit İhtiyacı Olan Emekliye Son Duyuru Yapıldı! Bankalara Gitmenize Gerek Yok! En Düşük 5000 TL Ödeme Hesaplarda olacak. Nakit isteyen emekliye kampanya yapan bankalar...

Nakit İhtiyacı Olan Emekliye Son Duyuru Yapıldı! Bankalara Gitmenize Gerek Yok! En Düşük 5000 TL Ödeme Hesaplarda olacak. Nakit isteyen emekliye kampanya yapan bankalar...

Emekli olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada en düşük 5000 TL ödeme hesaplarda olacağı açıklandı. Emekli olan kişiler, üstelik banka şubelerine gitmeden internet bankacılığını kullanarak artık bu işlemleri kolay birşekilde yapabiliyor. Emekli maaş alan vatandaşlar, acil ihtiyaçlar için kullanabilecekleri nakit kampanyalarına katılmak istiyorlarsa, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebiliyor. 

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başlatılan bu kampanyada Garanti Bankası, Denizbank, Akbank ve Finansbank'da yapmış olduğu kampanya ile birlikte kendi bankasından emekli maaş alan vatandaşlara nakit imkanı sunuyor. 

Emekli için yapılacak olan kampanya başvuru nasıl yapılır?

Emekli olan kişiler başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden hızlı bir şekilde internet bankacılığı üzerinden işlem yapabiliyor. Bu işlemleri yapabilmeniz için emekli maaş almış olduğunuz hesap üzerinden ve internet şifresi oluşturmanız ve oluşturmuş olduğunuz bu internet bankacılığı şifresi ile birlikte mobil uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. 

nakit-ihtiyaci-olan-emekliye-son-duyuru-yapildi-bankalara-gitmenize-gerek-yok-en-dusuk-5000-tl-1

Daha önce emekli kredisi kullansanız bile banka sizlere ne kadar onay vereceğini internet bankacılığına giriş yaptığınızda göstermektedir. Eğer internet üzerinden işlem yapamıyorsanız bankanın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilir. 5000 TL ile 50000 TL arasında başlatılan emekli kampanyasına katılabilirsiniz. 

50000 TL'ye kadar verilecek olan bu kredilerde banka 36 ay vadeye kadar kredi imkanı, sizlere tanıyacaktır. İlk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak verilecek bu kredilerde, emekli olan vatandaşlara ayrıca diğer bankadaki olan tüm banka borçlarını da kapatarak, tek bir yerde ödeme kolaylığı sağlayacaktır. Kamu bankaları özel bankaların resmi internet sitelerine girerek güncel faiz oranlarını öğrenebilir, kampanya detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.