Devlet destekli bankalardan %0.30 faizli nakit kampanyaları duyurulmaya başladı! Peki nasıl başvuru yapılır? Kredi koşulları neler? Ayrıntılar neler? Detaylar haberimizin devamında sizlerle...

Garanti BBVA ve ING Bank tarafından sunulacak ve Aralık ayında başlayacak %0.30 faizli ihtiyaç kredisine başvuru yapan vatandaşalr, 5 dakikadan az bir sürede sonuç alıyor. Devlet desteği ile kullandırılacak bu kredilerde %0.30 faizli banka kredisi çekmek istiyorsak bu parametlere uymak gerekiyor. %0.30 faiz oranı ile nakit kredi kullanmak isteyen müşterilerin daha önce bu bankalardan kredi ya da kredi kartı kullanmış olması ve aynı zamanda maaş müşterisi olması gerekiyor. %0.30 faiz oranı ile 15.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi için 36 ay vadeli, ilk taksitte 3 ay vadeli ödeme kampanyasına başvuruda bulunabilirsiniz.

Garanti BBVA Kredi Kampanyasını Duyurdu

%0.30'a kadar düşen faiz oranları ile nakdi kredi kullanmak isteyen vatandaşlar Garanti BBVA bankasına müracaat ediyor. Garanti BBVA, banka şubeleri ya da bankanın resmi internet adresinden 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemesinde 3 ay gecikmeli nakit kredi kampanyasına hızlı kolay ve güvenilir bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. Garanti BBVA'nın kampanya açıklamasına göre, emekli maaşı Garanti BBVA'nın üzerinde olmak şartıyla sigortalı olarak çalışan kişiler, aynı işyerinde en az 12 aydır sigortalı olarak çalışıyorlar ise nakdi kredi çekecekler.

Düşük Faizli Nakit Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

%0,49 faiz oranı ile bankalardan nakit kredi çekecek vatandaşlar Garanti BBVA ve ING Bank'tan aynı koşullarla ihtiyaç kredisine hızlı, kolay ve güvenli bir biçimde başvuru yapabilecekler. %0,30 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi başvuruları ING Bank ve Garanti BBVA'nın resmi internet adresi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Banka, 36 aya kadar vadeli kredilerde ilk taksit ödemesini 90 gün ertiliyor.

ING Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank vatandaşlara pek çok kalemde kredi fırsatı sunuyor. Bu kapsamda ING Bank tarafından %0.30 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi verileceği duyuruldu. Sizde krediye yönelik ayrıntıları ING Bank resmi internet adresinden görüntüleyebilirsiniz. Başvurular için ING Bank müşteri hizmetlerini arayabilir, mobil bankacılığa giriş yapabilir ya da bizzat şubeye müracaat edebilirsiniz.